PHARMACY HERBAL VÜCUT YAĞI 100 ML PHARMACY HERBAL VÜCUT YAĞI 100 ML

Üzüm çekirdeği, avokado, hindistan cevizi yağı gibi en üst kalitede bitkisel yağların buluşmasından ... Devamını oku
280 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537168
  • tab description Ürün Açıklaması

    Üzüm çekirdeği, avokado, hindistan cevizi yağı gibi en üst kalitede bitkisel yağların buluşmasından doğan bu %100 doğal, besleyici, hafif yapılı Vücut Yağı, cildinize ipeksi bir yumuşaklık ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Antibakteriyel ve antiviral özellikleri ile bilinen misket limonu, limon, fesleğen ve paçuli saf uçucu yağlarının karışımından meydana gelen kokusu canlandırıcı etkisi sayesinde kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Herbal vücut yağı, sentetik parfüm, mineral yağ, paraben, fitalat, suni renklendirici, silikon içermez.  Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hassas ciltler ve tüm cilt tipleri için uygundur.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Tüm vücuda masaj yaparak uygulayınız. Uygulama sonrası ellerinizi ılık su ile durulayınız.
  • tab olfactory Koku notaları
    misket limonu, limon, fesleğen ve paçuli saf uçucu yağları
  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.