Parco Palladiano I Magnolia Parco Palladiano I Magnolia

Parco Palladiano serisi, İtalya'da bulunan Palladian Bahçelerinden ilham alan, 15 kokudan oluşan ... Devamını oku
 • 90 ml
  6.220 TL
  6.911,11 TL / 100ml
6.220 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

502975
 • tab description Ürün Açıklaması

  Parco Palladiano serisi, İtalya'da bulunan Palladian Bahçelerinden ilham alan, 15 kokudan oluşan ultra-lüks ve özel bir koleksiyondur.Parco Palladiano Koleksiyonu Bottega Veneta'nın tam kalbine, Veneto bölgesinin güzelliklerine ve geleneklerine doğru yola çıkıyor.Yüzyıllardır nesilden nesile aktarılan tekniklerle Veneto; dünyanın en büyük sanatkar ve zanaatkarlarına ev sahipliği yapıyor. Veneto’da insan eliyle oluşturulmuş zamansız tasarımlar, doğa ile mükemmel bir uyum sergiliyor.Parco Palladiano Koleksiyonundaki her bir koku, Palladian Bahçelerindeki farklı anları ve deneyimleri yakalıyor.Parco Palladiano I Magnolia, doğan güneşin hala çiğle kaplı bir bahçeyi aydınlatmaya başladığı ilk anı çağrıştırıyor. Bahçelerin en asil ve zarif ağacı manolyadır ve bu koku sadece çiçeği değil, aynı zamanda manolya ağacının altında oturmanın tüm duyusal deneyimini de yakalıyor; kabuğunun odunsuluğu, serin gölgesi ve tatlı çiçek yaprakları.Parco Palladiano Koleksiyonundaki her bir şişe; Bottega Veneta’nın ikonik örgü stili “intrecciato” ile Veneto bölgesinin geleneklerini yansıtıyor. Klasik Venedik cam işçiliğinden esinleniyor.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz tene istenilen sıklıkla uygulanabilir.
 • tab ingredients İçerik
  Manolya Çiçeği, Manolya Ağacı Kabuğu
 • tab olfactory Koku notaları
  Manolya Çiçeği, Manolya Ağacı Kabuğu
 • Ürün Yorumları

İncelik, kalite ve eşsiz ustalık - Bottega Veneta, 1966 yılında Vicenza'da kuruluşundan bu yana yeni bir lüks standardı oluşturdu. İtalya'nın usta deri sanatçılarının geleneklerine hakim ve sıradışı deri ürünleri ile tanınan Bottega Veneta, bireysellik ve özgüven anlamına gelirken, ünlü felsefi sloganıyla kendini ifade eder; “Kendi markanız yeterli olduğu zaman..."