Myyrh & Tonka Diffuser

Myrrh & Tonka Cologne Intense: Namib çölünün kırmızı-altın kum tepelerine karşı kurulmuş Omumbiri a ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

532635
  • tab description Ürün Açıklaması

    Myrrh & Tonka Cologne Intense: Namib çölünün kırmızı-altın kum tepelerine karşı kurulmuş Omumbiri ağacı. Asırlar boyunca değerini korumuş kıymetli mür hediyesinin sağlayıcısı. Zengin ve reçineli bir nota olan elle hasat edilmiş mür; pürüzsüz, şehvetli tonka ve bir miktar kehribar ile artan sarhoş edici bir sıcaklığa sahiptir.Soylu. şehvetli. Büyüleyici.Sade ve şık tasarımlı difüzörlerimiz, herhangi bir alanı zahmetsizce ve uzun süreli saran bir koku ile sarar.Difüzörünüz 10 difüzör çubuğu  ile gelecektir. Optimum difüzyon için 10'unun hepsini aynı anda kullanmanızı öneririz.Koku yaklaşık 3-4 ay kalıcılığını koruyacaktır.Evinizi nasıl kokutursunuz?Ruh halini ayarlamak ve hoş kokulu anılara ilham vermek için kokularımızı keşfedin. Jo Malone London difüzörlerinin evinize ilham vermesine izin verin.

  • Ürün Yorumları

Hayatınızı kokularla doldurun. Kişiye özel İngiliz yapımı parfümler. Kadınlar için. Erkekler için. Eviniz için. Unutulmaz bir hatıra için özenle sarılan ürünler. Kendi imzanızı oluşturun. Saf bir stil. İnce zevk ve sıra dışı anlayışla tasarlanmıştır. Cesaret dokunuşuyla zarafeti bir araya getirir. Zamansız ve zarif... fakat her zaman bir tutam çekicilik, neşe ve hayal gücüyle.