EP&F HOME CANDLE DECO EP&F HOME CANDLE DECO

Sonbaharın özü. Yeni olgunlaşmış armutların duyusal tazeliği, bir beyaz frezya buketine sarılır ve ... Devamını oku
745 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

566534
  • tab description Ürün Açıklaması

    Sonbaharın özü. Yeni olgunlaşmış armutların duyusal tazeliği, bir beyaz frezya buketine sarılır ve kehribar, paçuli ve odunlarla yumuşatılır. Tatlı ve altın bir dokunuş.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Temiz tene 15-20cm mesafeden uygulanır.
  • tab olfactory Koku notaları
    Famille Olfactive: Floral fruité Note de Tête: Poire William. Un ingrédient inattendu: les notes de poire ouvrent la fragrance sur une fraîcheur fruitée. Note de cœur: Freesia Typiquement anglais, les freesias blancs insufflent au cœur de la fragrance, des notes délicates et enivrantes. Note de fond: Patchouli Une note sensuelle et boisée qui renforce la longévité de la fragrance.
  • Ürün Yorumları

Hayatınızı kokularla doldurun. Kişiye özel İngiliz yapımı parfümler. Kadınlar için. Erkekler için. Eviniz için. Unutulmaz bir hatıra için özenle sarılan ürünler. Kendi imzanızı oluşturun. Saf bir stil. İnce zevk ve sıra dışı anlayışla tasarlanmıştır. Cesaret dokunuşuyla zarafeti bir araya getirir. Zamansız ve zarif... fakat her zaman bir tutam çekicilik, neşe ve hayal gücüyle.