İstanbul Koleksiyonu - Medium Çubuklu Oda Kokusu

0 Ürün Yorumu
İstanbul Koleksiyonu - Medium Çubuklu Oda Kokusu
2.800 TL (1)
İstanbul Çubuklu oda kokusu şimdi yeni boyuyla karşınızda! Uzun süre kalıcı İstanbul Medium Çubuklu ... Devamını oku

2.800 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
700127
 • tab description Ürün Açıklaması

  İstanbul Çubuklu oda kokusu şimdi yeni boyuyla karşınızda! Uzun süre kalıcı İstanbul Medium Çubuklu Oda kokusu, İstanbul’un keşfedilmemiş, gizemli ve sıcacık kokularını evinize taşır. Uzun süredir beklenen yeni 515 ml boyuyla evinizi aynı zamanda şık bir şekilde dekore edebileceğiniz çubuklu oda kokusunu, “refill” ürünüyle yeniden doldurarak kullanabilirsiniz.

 • tab tips Kullanım Önerileri

  Ürünü kutudan çıkardıktan sonra siyah başlığı çıkartın. Kutunun içinde bulunan özel çubukları şişenin içerisine yerleştirin. Çubukların kokuyu emmesi için ve tüm ortama yayılması için on iki saat süre verin. Çubukları haftada bir ters düz etmenizi tavsiye ediyoruz. Ortamda istediğiniz koku seviyesini üründen çubuk azaltarak veya artırarak gerçekleştirebilirsiniz. Çubukları yakmayın. Açıldıktan sonra tıpayı tekrar takmayın. Çubukları ters düz ederken sıvının ahşap yüzeylere gelmemesine dikkat edin.

 • tab ingredients İçerik
  1-(1,2,3,4,5,6,7,8-OCTAHYDRO-2,3,8,8-TETRAMETHYL-2-NAPHTHYL)ETHAN-1-ONE, LINALYL ACETATE, LINALOOL, (R)-P-MENTHA-1,8-DIENE, (ETHOXYMETHOXY) CYCLODODECANE, [3R-(3Α,3AΒ,6Α,7Β,8AΑ)]-OCTAHYDRO-6-METHOXY-3,6,8,8-TETRAMETHYL-1H-3A,7-METHANOAZULENE, EUGENOL, 1,3,4,6,7,8A-HEXAHYDRO-1,1,5,5-TETRAMETHYL-2H-2,4A-METHANONAPHTHALEN-8(5H)-ONE, CINNAMALDEHYDE, (2E)-1-(2,6,6-TRIMETHYL-1,3-CYCLOHEXADIEN-1-YL)-2-BUTEN-1-ONE, (E)-2-METHOXY-4-(PROP-1-ENYL) PHENOL.
 • tab olfactory Koku notaları
  Odunsu & Baharatlı 
  Karanfil, tarçın, safran
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.