PEONY & BLUSH SUEDE DIFFUSER PEONY & BLUSH SUEDE DIFFUSER

Çekiciliğin özü. Jo Malone London Peony & Blush Suede, çiçek açmış, zarif ve kırılgan şakayıkların ... Devamını oku
1.615 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

532636
  • tab description Ürün Açıklaması

    Çekiciliğin özü. Jo Malone London Peony & Blush Suede, çiçek açmış, zarif ve kırılgan şakayıkların kokusudur. Seksi ve sulu bir kırmızı elma ısırığı ve bol yasemin, gül ve bahçe karanfilleri ile. Yumuşak, pembe süetin şehvetiyle harmanlanmıştır. Lüks ve baştan çıkarıcı. Yetersiz oynandı. Güzel tasarlanmış. Bu Difüzörler, herhangi bir odada zahmetsizce ve sürekli olarak saran bir koku yaratır. Jo Malone London difüzörler şık bir tasarıma sahiptir ve mekanınıza sürekli bir koku katar. Difüzör 10 koku çubuğuyla birlikte gelir ve kokunun evde en iyi şekilde dağılmasını sağlamak için 10 koku çubuğunun tümünü aynı anda kullanmanızı öneririz.

  • tab olfactory Koku notaları
    Koku ailesi: Çiçeksi meyveli Elma Kırmızı Süet Şakayık Kırmızı Adam: Elmanın iştah açıcı sululığını yakalayan, kokuyu masum ve meyveli bir dokunuşla açan gevrek bir nota. Şakayık: Zarif gül ve bal vurguları ve ince ve yeşil bir tazelik ile zarif bir çiçek. Kokuyu, tıpkı ortaya çıktıkları gibi şakayık kokusuyla doldurur. Alageyik: Şakayıkların çiçek zenginliğini tamamlayan ve parfüme baştan çıkarıcı bir duygusallık getiren esnek bir doku notası.
  • Ürün Yorumları

Hayatınızı kokularla doldurun. Kişiye özel İngiliz yapımı parfümler. Kadınlar için. Erkekler için. Eviniz için. Unutulmaz bir hatıra için özenle sarılan ürünler. Kendi imzanızı oluşturun. Saf bir stil. İnce zevk ve sıra dışı anlayışla tasarlanmıştır. Cesaret dokunuşuyla zarafeti bir araya getirir. Zamansız ve zarif... fakat her zaman bir tutam çekicilik, neşe ve hayal gücüyle.