Wood Sage & Sea Salt Home Candle Wood Sage & Sea Salt Home Candle

Wood Sage & Sea Salt Cologne ile her gün rüzgarlı sahil boyuna kaçın.Kırılan beyaz dalgalar, deniz ... Devamını oku
890 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

532626
  • tab description Ürün Açıklaması

    Wood Sage & Sea Salt Cologne ile her gün rüzgarlı sahil boyuna kaçın.Kırılan beyaz dalgalar, deniz tuzu ve sepintileriyle taptaze bir hava. Engebeli kayalıkların mineralli kokusuyla canlı. Adaçayının odunsu dünyeviliği ile harmanlanmış. Canlı, cesur ve tamamen neşeli.Kurtarıcı. Tuzlu tazelik. Ateşli.Atmosferinizi lüks ve zenginlikle dönüştürün. Mumun yanma süresi yaklaşık olarak 45 saattir ve kapaklıdır.Evinizi nasıl kokutursunuz?Ruh halini ayarlamak ve hoş kokulu anılara ilham vermek için kokularımızı keşfedin. Jo Malone London mumlarımızın evinize ilham vermesine izin verin.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Temiz tene 15-20cm mesafeden uygulanır.
  • tab olfactory Koku notaları
    Koku Ailesi: Odunsu Deniz tuzu, Adaçayı, Ambrette tohumu
  • Ürün Yorumları

Hayatınızı kokularla doldurun. Kişiye özel İngiliz yapımı parfümler. Kadınlar için. Erkekler için. Eviniz için. Unutulmaz bir hatıra için özenle sarılan ürünler. Kendi imzanızı oluşturun. Saf bir stil. İnce zevk ve sıra dışı anlayışla tasarlanmıştır. Cesaret dokunuşuyla zarafeti bir araya getirir. Zamansız ve zarif... fakat her zaman bir tutam çekicilik, neşe ve hayal gücüyle.