PEONY & BLUSH SUEDE DIFFUSER

Çekiciliğin özü. Jo Malone London Peony & Blush Suede, çiçek açmış, zarif ve kırılgan şakayıkların ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

532636
  • tab description Ürün Açıklaması

    Çekiciliğin özü. Jo Malone London Peony & Blush Suede, çiçek açmış, zarif ve kırılgan şakayıkların kokusudur. Seksi ve sulu bir kırmızı elma ısırığı ve bol yasemin, gül ve bahçe karanfilleri ile. Yumuşak, pembe süetin şehvetiyle harmanlanmıştır. Lüks ve baştan çıkarıcı. Yetersiz oynandı. Güzel tasarlanmış. Bu Difüzörler, herhangi bir odada zahmetsizce ve sürekli olarak saran bir koku yaratır. Jo Malone London difüzörler şık bir tasarıma sahiptir ve mekanınıza sürekli bir koku katar. Difüzör 10 koku çubuğuyla birlikte gelir ve kokunun evde en iyi şekilde dağılmasını sağlamak için 10 koku çubuğunun tümünü aynı anda kullanmanızı öneririz.

  • Ürün Yorumları

Hayatınızı kokularla doldurun. Kişiye özel İngiliz yapımı parfümler. Kadınlar için. Erkekler için. Eviniz için. Unutulmaz bir hatıra için özenle sarılan ürünler. Kendi imzanızı oluşturun. Saf bir stil. İnce zevk ve sıra dışı anlayışla tasarlanmıştır. Cesaret dokunuşuyla zarafeti bir araya getirir. Zamansız ve zarif... fakat her zaman bir tutam çekicilik, neşe ve hayal gücüyle.