Wood Sage & Sea Salt Home Candle

Wood Sage & Sea Salt Cologne ile her gün rüzgarlı sahil boyuna kaçın.Kırılan beyaz dalgalar, deniz ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

532626
  • tab description Ürün Açıklaması

    Wood Sage & Sea Salt Cologne ile her gün rüzgarlı sahil boyuna kaçın.Kırılan beyaz dalgalar, deniz tuzu ve sepintileriyle taptaze bir hava. Engebeli kayalıkların mineralli kokusuyla canlı. Adaçayının odunsu dünyeviliği ile harmanlanmış. Canlı, cesur ve tamamen neşeli.Kurtarıcı. Tuzlu tazelik. Ateşli.Atmosferinizi lüks ve zenginlikle dönüştürün. Mumun yanma süresi yaklaşık olarak 45 saattir ve kapaklıdır.Evinizi nasıl kokutursunuz?Ruh halini ayarlamak ve hoş kokulu anılara ilham vermek için kokularımızı keşfedin. Jo Malone London mumlarımızın evinize ilham vermesine izin verin.

  • Ürün Yorumları

Hayatınızı kokularla doldurun. Kişiye özel İngiliz yapımı parfümler. Kadınlar için. Erkekler için. Eviniz için. Unutulmaz bir hatıra için özenle sarılan ürünler. Kendi imzanızı oluşturun. Saf bir stil. İnce zevk ve sıra dışı anlayışla tasarlanmıştır. Cesaret dokunuşuyla zarafeti bir araya getirir. Zamansız ve zarif... fakat her zaman bir tutam çekicilik, neşe ve hayal gücüyle.