MY LITTLE BLUSH MY LITTLE BLUSH

Makyaj hayranları tavana atlayacak!My Clarins, ilk vegan dostu, sağlıklı ve eğlenceli makyaj ... Devamını oku

MY CLARINS BLUSH 02

375 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

535168
Virtual try on icon
ONLINE MAKYAJ ILE DENE
  • tab description Ürün Açıklaması

    Makyaj hayranları tavana atlayacak!My Clarins, ilk vegan dostu, sağlıklı ve eğlenceli makyaj serisini piyasaya sürüyor.Optimum verimlilik ve maksimum keyif için bitki ve meyve özleriyle zenginleştirilmiş yeni makyaj koleksiyonu My Clarins!LITTLE BLUSH'ımla yanaklarınıza biraz renk katın. Renkleri ayarlanabilir iki tonu sayesinde bu kremsi ve rahat allık size sağlıklı bir ışıltı verir.Küçük sırrı mı? Besleyici ve koruyucu özellikleriyle tanınan organik hindistancevizi yağı.Eğlenceli bir krem ​​allık, renkli, yumuşak ve çantanıza atması keyifli, günlük yaşamı kolaylaştırır… Kendinizi güzelleştirirken eğlenmek için neler var!Kim için ?Rahat bir dokuya ve doğal, sağlıklı bir ışıltı etkisine sahip bir krem ​​allık arayan tüm kadınlar.Artı: Tüm genç kadınlar ve tüm cilt tonları için tasarlanmış ürünler!Eğlenceli, renkli, yumuşak ve kullanımı ve el çantasına sığması keyifli, günlük yaşamı kolaylaştırıyorlar….Kendinizi güzelleştirirken ne eğlenmelisiniz!Biliyor musun ?Çevre Dostu Bir Seri!My Clarins, akıllı formatlar sayesinde israfı azaltır: günlük olarak yalnızca doğru doz kullanılır.Onlarla birlikte atık riski yok

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Doğal ve sağlıklı bir görünüm için yanaklarınıza uygulayın. Üst üste uygulanabilir..
  • Ürün Yorumları

My Clarins cilt bakım ürünleri tüm cilt tiplerine uygun şekilde tasarlanmış, büyük bir sevgiyle hazırlanmış basit tariflerden oluşur. Ürünlerin her biri ftalat, paraben ve sülfat içermeyen meyve, bitki ve çiçek özleri içermektedir. Cilde ihtiyaç duyduğu her şeyi onu her gün temizleyerek sağlamak gelmiş geçmiş en iyi yöntem! Duyulara hitap eden dokular ve kokular sayesinde cildiniz harika görünecek!