Mist & Fix mini - Seyehat boyu sabitleyici sprey

0 Ürün Yorumu
Mist & Fix mini - Seyehat boyu sabitleyici sprey
419 TL (1)
Bu yeni formül Make Up For Ever makyaj sabitleyici misti bütün makyajları sabitler ve makyaj kalıcıl ... Devamını oku

419 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
650552
 • tab description Ürün Açıklaması

  Bu yeni formül Make Up For Ever makyaj sabitleyici misti bütün makyajları sabitler ve makyaj kalıcılık süresini uzatır. Cildinizde görünmez bir tabakadır. Makyajı ve cildi dış aşındırıcı etkenlere (hava kirliliği, sıcaklık farkları) karşı devamlı korur. Aktif nemlendiricileri sayesinde şeffaf ve geçirimsiz bir film katmanı oluşturur.

  ,

  Nasıl kullanılır?

  ,

  Makyaj bitiminde veya fondöten üzerinde uygulanır. Ürün kuruduktan sonra makyaj (pudra, farlar vs) uygulanabilir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Profesyonel ipucu: Bitmiş makyajın üzerine püskürtün. tek bir basışla yaklaşık 40 cm'lik bir mesafe. Fondöteni stabilize etmek için, pudrayı uygulamadan önce doğrudan püskürtün, kurumasını bekleyin veya bir kağıt mendille hafifçe vurarak ardından pudralayın. Vücut ve dekolte bölgesine aynı uygulama. Elmas Tozu ve Parıltıyı ayarlamak için Mist & Uygulama öncesi ve sonrası ciltte sabitlenir.

 • tab ingredients İçerik
  AQUA (WATER) , METHYLPROPANEDIOL , PENTYLENE GLYCOL , AMP-ACRYLATES/ALLYL METHACRYLATE COPOLYMER , PHENOXYETHANOL , TROMETHAMINE , PARFUM (FRAGRANCE) , TROPAEOLUM MAJUS EXTRACT , BENZYL SALICYLATE , LIMONENE , LINALOOL , BIOSACCHARIDE GUM-1 , ETHYLHEXYLGLYCERIN , BHT , TOCOPHEROL . 11014/A  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

MAKE UP FOR EVER, herkesin erişebileceği yüksek performanslı hizmetler geliştiren ve ürünler tasarlayan makyaj sanatçılarından meydana gelen bir topluluktur. Markanın zenginliği çeşitlilik ve bireysellikten oluşuruyor ve herkesi kendi benzersizliğini ortaya çıkararak mükemmelleştirmeye teşvik ediyor. Makyaj sanatçılarıyla olan özel ve güçlü ilişkimizin temelini oluşturan MAKE UP FOR EVER Akademilerimiz, her yıl 1.300'den fazla kişiye eğitim veriyor. MAKE UP FOR EVER'da biz bir ekibiz, size hizmet veren bir ekibiz ve herkes için buradayız.