Futurist Aqua Brilliance Primer - Makyaj Bazı

0 Ürün Yorumu
Futurist Aqua Brilliance Primer - Makyaj Bazı
1.340 TL (1)
Primer + Care: Cilde anında üç kat daha fazla nem sağlar ve sağlıklı görünüm sunar. Cilt bariyerini ... Devamını oku

1.340 TL (1)
YENİ

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
531485
 • tab description Ürün Açıklaması

  Primer + Care: Cilde anında üç kat daha fazla nem sağlar ve sağlıklı görünüm sunar. Cilt bariyerini güçlendirir. Gün boyu nemlendirme sağlar. Bu ferahlatıcı jel-krem baz, temas anında mikro boyutlu su damlacıklarına dönüşerek cildi pürüzsüzleştirir ve güzel bir makyaj uygulaması için hazırlar. Klinik testler aşağıdakileri göstermektedir: ANINDA ve gün boyu NEMLENDİRİR.

  Çevresel streslere karşı nemin kilitlenmesine ve cildin bariyerinin güçlenmesine yardımcı olarak koruma sağlar. Ve cildinizi %80'den fazla cilt bakımı içeren bileşenlerle KORUR. Hafif, su gibi taze formül, nefes alabilen bir tabaka oluşturur. Böylece canlanmış ve güvende hissedersiniz - sağlıklı, taze ve ışıltılı bir görünüme sahip olursunuz. Nemli, dolgun ve ışıltılı bitiş. Tüm cilt tipleri için uygundur.


 • tab tips Kullanım Önerileri

  Parmak uçlarına 2.5 cm büyüklüğünde ürün alın ve nazikçe yüzünüzün her yerine yayın.Günlük serum ve nemlendiricinizin üzerine uygulanabilir.Tek başına veya fondöten altında kullanılabilir - Watery Glow Primer, Futurist Hydra Rescue Nemlendirici Makyaj SPF 45 için mükemmel bir hazırlık sağlar.

 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Bayan Estée Lauder tarafından 1946’da kurulan Estée Lauder markası, o yıldan itibaren yenilikçiliğe ve en doğru servisi vermenin gücüne inanmaktadır. Bayan Estée Lauder markasını yaratırken eşsiz bilgi birkimini, deneyimlerini, tutkusunu, ailesinin önceliklerini ve tabi ki de örnek ürünlerini kullandı. Ona göre her kadın güzel olabilirdi. 1960 yılı itibariyle Estée Lauder ürünleri dünyaya açılarak 150'nin üzerinde ülkede satılmaya başlamıştır ve ikonik ürünleri ve servisleriyle günümüzde kozmetik sektörüne yön veren öncü markalardan biri olarak konumlanmış durumdadır.