Men Hydrating Lotion

Shiseido Men Hydrating Lotion, ciltteki tıraş sonrası tahrişler ve sertleşmelere karşı cildi ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

58291
Ingrediente:WATER (AQUA),GLYCERIN,ALCOHOL DENAT.,DIPROPYLENE GLYCOL,PEG/PPG-14/7 DIMETHYL ETHER,ERYTHRITOL,PPG-13-DECYLTETRADECETH-24,METHYLPARABEN,SODIUM CITRATE,DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE,POLYQUATERNIUM-51,CITRIC ACID,SODIUM METAPHOSPHATE,DIMORPHOLINOPYRIDAZINONE,FRAGRANCE (PARFUM),THIOTAURINE,PHENOXYETHANOL,ALCOHOL,LIMONENE,TOCOPHEROL,BETULA PLATYPHYLLA JAPONICA BARK EXTRACT,Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab description Ürün Açıklaması

  Shiseido Men Hydrating Lotion, ciltteki tıraş sonrası tahrişler ve sertleşmelere karşı cildi rahatlatan ve koruyan nemlendirici losyondur. Cildin kızarmasını ve kurumasını engeller. Maksimum nem dengesinin korunmasına, tıraş kesiklerinin ve pürüzlerin etkisinin azalmasına yardımcı olur.

  Damage Defense Complex ile formülize edilmiştir. Cildin kızarmasını ve kurumasını engeller. Cildin yağ fazlalığına karşı savaş açmasına yardımcı olmak için Thiotaurine içerir.
  Çevresel etkenler ve kuruluğa karşı cildi korur.
  Siyah nokta oluşumuna yol açmaz. Alerji riskini en aza indiren harika bir formüle sahiptir.

 • tab ingredients İçerik
  Ingrediente:WATER (AQUA),GLYCERIN,ALCOHOL DENAT.,DIPROPYLENE GLYCOL,PEG/PPG-14/7 DIMETHYL ETHER,ERYTHRITOL,PPG-13-DECYLTETRADECETH-24,METHYLPARABEN,SODIUM CITRATE,DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE,POLYQUATERNIUM-51,CITRIC ACID,SODIUM METAPHOSPHATE,DIMORPHOLINOPYRIDAZINONE,FRAGRANCE (PARFUM),THIOTAURINE,PHENOXYETHANOL,ALCOHOL,LIMONENE,TOCOPHEROL,BETULA PLATYPHYLLA JAPONICA BARK EXTRACT,  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

1872 yılında kurulan Shiseido markası, 140 seneyi aşan bilgeliği ile dünyanın dört bir yanına eşsiz bir güzellik tanımı sunuyor. Shiseido Japon güzelliğinden esinlenerek paylaşım ve empatiyle beslenen güçlü ve pozitif bir güzellik ortaya çıkarırken aynı zamanda güzellik nerede olursa olsun onu bulup tüm dünya ile paylaşıyor.