LUNA™ Mini 2 - Yüz Temizleme Aleti

0 Ürün Yorumu
LUNA™ Mini 2 - Yüz Temizleme Aleti
4.999 TL (1)
LUNA ™ Mini 2, tamamen kişiselleştirilebilen temizleme deneyimi sağlayan 8 ayarlanabilir yoğunluk ... Devamını oku

4.999 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
347112
 • tab description Ürün Açıklaması

  LUNA ™ Mini 2, tamamen kişiselleştirilebilen temizleme deneyimi sağlayan 8 ayarlanabilir yoğunluk derecesine sahip gelişmiş bir T-Sonic ™ yüz temizleyici masaj cihazıdır. Güncellenmiş 3-bölgeli yüz temizleme işlevi, tüm cilt tipleri için optimize edilmiştir. T-Sonic ™ Güç Dakikada 8,000 T-Sonic ™ titleşim ile en derin gözeneklerdeki kir, yağ, sebum ve ölü deriyi% 99.5 oranında temizleyerek daha etkili bir temizlik sunar. 35 Kat Daha Hijyenik LUNA ™ mini 2'nin yumuşak,% 100 su geçirmez silikonu, İsveçli güzellik uzmanlarımız tarafından yumuşacık bir temizleme hissi için tasarlanmıştır

  Yedek Başlığa İhtiyacın Yok! LUNA ™ Mini 2, silikon fırça başlığının ömür boyu dayanıklılığını guaranteed eder. Böylece hiçbir zaman yedek bir fırça başlığı satın almazsınız. Kişiselleştirilebilir 8 farklı güç seviyesi island LUNA ™ Mini 2'nin sonik titleşim yoğunluğunu arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Yüz temizleme deneyiminizi cildinize uyumlu şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

  Nasıl Kullanılır?

  1. Yüzünüzü Hafifçe Islatın En sevdiğiniz temizleyiciyinizi yüzüne uygulayın. LUNA mini 2'yı ıslatıp ve çalıştırın.

  2. Bir Dakikada Yüz Temizleme LUNA Mini 2'yi yüzünüzde dairesel hareketlerle gezdirin.Sonlandığında zamanlayıcı sinyal verir.

  3. Durula ve Kurula Tebrikler! İşte bu kadar. Cilt bakım rutinin her zamanki gibi devam edebilirsiniz. 

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

İsveç güzellik teknolojisi markası, güzellik ve sağlıkta yeni bir standart belirliyor: ödüllü LUNA ™ yüz temizleme cihazları serisinden, UFO ™ ile maske uygulamasının yeni şekline ve BEAR ™ ile mikro akım uygulamalarına kadar uzanan yeni bir standart. Yenilikçi silikon tasarımı sayesinde T-Sonic ™ titreşim dalgaları yayan tüm FOREO cihazları, dudaklarınıza gülümseme getirecek ve cildinize ışıltı katacak benzersiz bir hijyen ve olağanüstü bir cilt bakımı ritüeli sunar.