Lip honeys colorful gloss balm Dudaklar için parlak bal balmı Lip honeys colorful gloss balm Dudaklar için parlak bal balmı

Yapışmayan dokusuyla balın besleyici gücüyle birleşmiş bir glossun tüm parlaklığı Hangi makyaj tipi ... Devamını oku
129 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

426317
 • tab description Ürün Açıklaması

  Yapışmayan dokusuyla balın besleyici gücüyle birleşmiş bir glossun tüm parlaklığı  Hangi makyaj tipi için??

  Lip honeys colorful gloss balm SEPHORA COLLECTION formülü dudakları parlak ve hassas kokulu bir katmanla kaplarken bal özü ile besler.


  Dudaklar daha yumuşak, belirgin ve dolgun olur.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Yumuşak uçlu aplikatörü kullanarak doğrudan dudaklara uygulayın
 • tab ingredients İçerik
  38 Tupelo
  Ingrediente : Hydrogenated Polyisobutene,Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate,Triisostearyl Citrate,Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer,Caprylic/Capric Triglyceride,Aroma,Octyldodecanol,Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer,Saccharin,Mica,Citric Acid,CI 77491 (Iron Oxides),CI 77891 (Titanium Dioxide),BHT,Mel Extract (Honey Extract),CI 77492 (Iron Oxides),Mangifera Indica (Mango) Seed Oil,Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil,Linalool,CI 77499 (Iron Oxides),Sorbitan Oleate,Tocopherol,Glycine Soja (Soybean) Oil.

  39 Wildflower
  Ingrediente : Hydrogenated Polyisobutene,Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate,Triisostearyl Citrate,Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer,Caprylic/Capric Triglyceride,Aroma,Octyldodecanol,Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer,CI 19140 (Yellow 5 Lake),Saccharin,Citric Acid,Mica,CI 77891 (Titanium Dioxide),BHT,Mel Extract (Honey Extract),CI 77491 (Iron Oxides),Mangifera Indica (Mango) Seed Oil,Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil,CI 77499 (Iron Oxides),Linalool,Tocopherol,Glycine Soja (Soybean) Oil.

  40 Orange Blossom
  Ingrediente : Hydrogenated Polyisobutene,Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate,Triisostearyl Citrate,Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer,Caprylic/Capric Triglyceride,Aroma,Octyldodecanol,Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer,CI 77492 (Iron Oxides),Saccharin,Citric Acid,Mica,CI 77891 (Titanium Dioxide),BHT,Mel Extract (Honey Extract),Mangifera Indica (Mango) Seed Oil,Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil,CI 77499 (Iron Oxides),CI 77491 (Iron Oxides),Sorbitan Oleate,Linalool,Tocopherol,Glycine Soja (Soybean) Oil.

  41 Blackberry
  Ingrediente : Hydrogenated Polyisobutene,Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate,Triisostearyl Citrate,Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer,Caprylic/Capric Triglyceride,Aroma,Octyldodecanol,Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer,Saccharin,Citric Acid,Mica,CI 15850 (Red 7 Lake),CI 77499 (Iron Oxides),BHT,CI 19140 (Yellow 5 Lake),Mel Extract (Honey Extract),CI 45380 (Red 21),CI 77491 (Iron Oxides),Mangifera Indica (Mango) Seed Oil,Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil,CI 42090 (Blue 1 Lake),CI 77891 (Titanium Dioxide),Linalool,Tocopherol,Glycine Soja (Soybean) Oil.

  42 Manuka
  Ingrediente : Hydrogenated Polyisobutene,Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate,Triisostearyl Citrate,Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer,Caprylic/Capric Triglyceride,Aroma,Octyldodecanol,Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer,CI 19140 (Yellow 5 Lake),CI 77491 (Iron Oxides),Saccharin,Citric Acid,Mica,BHT,CI 77499 (Iron Oxides),Mel Extract (Honey Extract),Mangifera Indica (Mango) Seed Oil,Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil,Linalool,Tocopherol,Glycine Soja (Soybean) Oil.""

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection