L'Eau D'Issey Eau&Magnolia Çiçeksi Işıltılı Su ferahlığı Eau de Toilette L'Eau D'Issey Eau&Magnolia Çiçeksi Işıltılı Su ferahlığı Eau de Toilette

Issey Miyake'nin ilk kadın kokusu ve L'Eau d'Issey Eau de Toilette'in devamı olarak L'Eau d'Issey ... Devamını oku
2.165 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

610019
 • tab description Ürün Açıklaması

  Issey Miyake'nin ilk kadın kokusu ve L'Eau d'Issey Eau de Toilette'in devamı olarak L'Eau d'Issey Eau&Magnolia Eau de Toilette Intense, suya olan aşkını bir kez daha ilan ediyor.

  Kadınlar için olan bu yeni eserde, hem taze hem de saran dalgalı su, hava gibi hafif, ışıltılı ve incelikli bir şekilde kadınsı bir çiçek olan manolya ile buluşuyor. İki elementin neredeyse ilahi bir bağlantısı: cilt üzerindeki ipeksi su ve manolyanın taç yapraklarını geçen ışıkla beslenen hava. Güneş ışığında yıkanmış canlı bir çiy gibi bir çiçek demi.

  IŞILTILI ÇİÇEKSİ VE SU FERAHLIĞI İÇEREN BİR PARFÜM
  Bu parfümün sembolik çiçeği olan manolya, karşı konulmaz ikiliğinde cildin üstünde şehvetli olduğu kadar havalı bir aura ortaya çıkarıyor.
  Üst notalarda, portakal çiçeği yağı ile yumuşatılmış bir bergamotlu güneş nefesi, çiçek buketinin her bir taçyaprağının kadifesini kalbinden okşuyor. Gül ve manolya kendilerini bir su ferahlığı ile zenginleştirilmiş buluyorlar.
  Sandal ağacından bir dip notası, narin misklerle sarılmış cilt üzerinde iz bırakarak bağımlılığı güçlendiriyor.

  L'Eau d'Issey Eau&Magnolia pour femme'da Issey Miyake, firmanın ikonik parfüm şişesini yeniden yorumluyor. Rafine cam parfüm şişesi, suyun mutlak saflığı ile ağacın duyusal ve otantik doğası arasındaki karşılaşmayı simgeleyen ten rengi kaygan dişbudak ağacından bir kapakla tezat oluşturuyor. Su, manolya, bergamot ve sandal ağacı notaları içeren bu feminen parfümde doğayla buluşuyor.

  DOĞAYA KARŞI SORUMLULUK
  L'Eau d'Issey Eau&Magnolia Eau de Toilette Intense'in parfüm şişesi %20 geri dönüştürülmüş PCR camdan oluşuyor.
  Kokunun içeriği vegandır ve %91 doğal kökenli içeriklerden yapılmıştır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Parfüm ritüeli: Kokuyu doğrudan cildinize nabız noktalarınıza (boyun, bilekler, dirseklerinizin çukuru) sıkın veya üst vücudunuz her yerine temiz tene sıkın.
 • tab ingredients İçerik
  ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), DIPROPYLENE GLYCOL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, CITRAL, ISOEUGENOL, FARNESOL, BENZYL BENZOATE
 • tab olfactory Koku notaları
  Üst Notalar: Portakal çiçeği yağı, Bergamot
  Kalp Notaları: Manolya, Gül
  Dip Notası: Sandal ağacı
 • Ürün Yorumları

Her zaman yenilikçi bir vizyoner olan Issey Miyake, beklenmeyen şeyleri yaratmayı sever. Sanat, mimarlık ve kişisel deneyimlerden ilham alarak, gelenekse stil ile Avantgarde stili, soft renkler ile canlı renkleri, doğallık ile sofistikeliği, işçilik ile teknolojiyle birleştirir. Issey Miyake gerçek bir yaratıcılık ruhuna sahiptir.