Kabuki-Buff Foundation Brush - Fondöten Fırçası

0 Ürün Yorumu
Kabuki-Buff Foundation Brush - Fondöten Fırçası
1.079 TL (1)
Fenty Beauty’nin en son fondöten fırçasıyla tanışın: Bu fırça kullandığını tüm formülleri ... Devamını oku

1.079 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
484023
 • tab description Ürün Açıklaması

  Fenty Beauty’nin en son fondöten fırçasıyla tanışın: Bu fırça kullandığını tüm formülleri uygulayabilmek için tasarlanmıştır. Geniş kubbeli şekli, favori Fenty Beauty fondöteninizi zahmetsizce ve pürüzsüzce uygulamak için yumuşak ve sentetik kıllarla donatılmıştır. Full-Bodied Foundation Brush 110 Fırçasından daha geniş olan Kabuki-Buff Foundation Brush 115 Fondöten fırçası, hızlı ve kolay uygulama sağlayarak, yapılandırılabilir kapatıcılık ve eşit dağıtılmış nefes alan bir bitiş sunar.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Dairesel yumuşatma hareketleri uygulayarak kullanın.

  Uzman Önerisi:
  Gözenekler, lekeler veya pürüzlü bölgeler gibi daha fazla kapatıcılık gerektiren bölgelerde maksimum kapatıcılık uygulaması için ürünü fırça yardımıyla hafifçe vurarak uygulayın.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

"Fenty Beauty herkes için yaratıldı: Her renkten, kişilikten, tarzdan, kültürden ve ırktan gelen kadınlar için... Herkesin dahil hissetmesini istedim, markanın çıkış nedeni budur." - Rihanna