DIOR

Hydra Life Lotion to Foam Cleanser Hydra Life Lotion to Foam Cleanser

Sadece 1 sıkışta, bu losyon hava kabarcıklı köpük temizleyiciye dönüşür. Beyaz çay yaprak özü bak ... Devamını oku
719 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

374334
 • tab description Ürün Açıklaması

  Sadece 1 sıkışta, bu losyon hava kabarcıklı köpük temizleyiciye dönüşür. Beyaz çay yaprak özü bakımdan oldukça yüksek olan bu köpüğe dönüşen losyon, makyajı etkin bir şekilde temizler, cildin derinlemesine temizlenmesine, saflaştırılmasına ve canlandırılmasına yardımcı olur. Anında kusurlarından arındırılmış olan cilt, mükemmel bir şekilde temizlenmiş ve lekesizdir. Yeniden canlandırılmış olan cilt, doğal güzelliğini geri kazanır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Kuru veya nemli cildin tamamına bolca uygulayın. Su ile durulayın. Günlük kullanıma uygundur.
 • tab ingredients İçerik
  -White Tea Leaf Extract: Tones the skin with natural, effective cleansing agents known as Saponins, which release a purifying, detoxifying, and softening foam.

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Christian Dior, 1946 yılında moda evini kurduğu zaman yeni bir kadın hayal etti, daha güzel ve daha mutlu. Bugün, Dior moda evi kokuları, rujları, uzman cilt bakım ürünleri ve couture tasarımlarıyla mutlak yaratıcılığı ve zerafeti kutluyor.