Perfectly Clean Foam Cleanser Perfectly Clean Foam Cleanser

Çok etkili köpük temizleyicimiz ile cildinizi şımartın. Tazelik ve ferahlığı hissedin.Kremsi formül ... Devamını oku
390 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

267089
 • tab description Ürün Açıklaması

  Çok etkili köpük temizleyicimiz ile cildinizi şımartın.

  Tazelik ve ferahlığı hissedin.Kremsi formül hızla köpürür ve hem makyajı hem de diğer safsızlıkları cildi kurutmadan temizler. Gözenekleri açar. Cildi sağlıklı, taze ve canlı tutar.

  Makyajı temizler ve cildi pürüzlerden arındırır, gözenekleri açar.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  2 şekilde kullanılır.Temizleyici: Cildi arındırmak için sabah ve akşamları ıslak yüzünüzde köpürterek uygulayın, ardından su ile temizleyin. Maske: haftada 2 3 defa kuru cilde masaj yaparak uygulayın. 3 dakika yüzünüzde bekletin ardından durulayın. Göz çevrenize uygulamaktan kaçının.
 • tab ingredients İçerik
  Ingrediente: Water\\Aqua\\Eau

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Bayan Estée Lauder tarafından 1946’da kurulan Estée Lauder markası, o yıldan itibaren yenilikçiliğe ve en doğru servisi vermenin gücüne inanmaktadır. Bayan Estée Lauder markasını yaratırken eşsiz bilgi birkimini, deneyimlerini, tutkusunu, ailesinin önceliklerini ve tabi ki de örnek ürünlerini kullandı. Ona göre her kadın güzel olabilirdi. 1960 yılı itibariyle Estée Lauder ürünleri dünyaya açılarak 150'nin üzerinde ülkede satılmaya başlamıştır ve ikonik ürünleri ve servisleriyle günümüzde kozmetik sektörüne yön veren öncü markalardan biri olarak konumlanmış durumdadır.