HYALURONIC ACID HYDRATING TREAT

0 Ürün Yorumu
HYALURONIC ACID HYDRATING TREAT
409 TL (1)
Saç bakımı, özellikle hidrat, bukle için tasarlanmış ve saç tipleri için kırılmasını azaltmak için ... Devamını oku

409 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
564547
 • tab description Ürün Açıklaması

  Saç bakımı, özellikle hidrat, bukle için tasarlanmış ve saç tipleri için kırılmasını azaltmak için tasarlanmıştır.. Hyaluronik asit, geleneksel olarak son derece nemlendirici özellikleri için cilt bakımı bilinen klasik bir madde vardır. Saç bakımının ihtiyaçları için biraz modifiye ettik; hyaluronik asitten oluşan bir formül oluşturmak için;aynı zamanda saçınızı nemlendirir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayın.
  Üründen avucunuzun içine alın, ellerinizi ovuşturun ve ıslak veya kuru saçlarınıza uygulayın.
  Tüm saçınızı ince bir tabaka halinde kaplayacak kadar kullanın.
  Durulamayın.
  Her zamanki gibi şekillendirin.
  Haftada 1 ila 2 kez kullanın.
 • tab ingredients İçerik
  EAU (AQUA), HUILE DE RICIN HYDROGENEE PEG-40, BETAÏNE, PANTHENOL, PHENOXYETHANOL, POLYQUATERNIUM-37, CITRONELLYL METHYLCROTONATE, ÉTHYLHEXYLGLYCERINE , ACIDE HYALURONIQUE HYDROLYSE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, ACIDE LACTIQUE, HYALURONATE DE SODIUM.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Üst düzey cilt bakımının herkes tarafından erişilebilir olması gerektiği inancından doğan THE INKEY LIST,  etkili cilt bakım ürünleri koleksiyonuyla güzellik şifrelerini çözmenize yardımcı olur. Bir dizi cilt sorununa çözüm bulmak için geliştirilen THE INKEY LIST markası, ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilebilen bir cilt bakımı sunar.