No.0 Intensive Bond Building

0 Ürün Yorumu
No.0 Intensive Bond Building
1.290 TL (1)
Profesyonellerden ilham alan tedavimiz saçınızı derinlemesine onarım için hazırlar, saç bağlarını ... Devamını oku

1.290 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
569036
 • tab description Ürün Açıklaması

  Profesyonellerden ilham alan tedavimiz saçınızı derinlemesine onarım için hazırlar, saç bağlarını yeniden oluşturur, saç bütünlüğünü güçlendirir ve korur. Her tür hasarlı saçı onarmak ve güçlendirmek için iki aşamalı evde çözümün ilk adımı olarak Hair Perfector # 3 (ayrı satılır) ile birlikte kullanın.Hızlı, hedeflenen uygulama için yeniden formüle # 0 Yoğun Bond Yapı Saç Bakımı kolay kullanımlı ucu şişe olduğunu prepler saç içerir ve kullanım için herhangi Olaplex bakım ürününün teknolojisini yeniden patentli bağın en yüksek konsantrasyon sağlar. Evde.Bilimsel olarak kanıtlanmış :%68 daha fazla onarım ve 3 kat daha dayanıklı saç (1)(1) Çözelti iki aşamada, tek kullanımda uygulandığında. 

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Kökten uca eşit şekilde dağıtarak ürünü kuru saçlarınıza dikkatlice uygulayın.
  Gittikçe daha fazla emilmesi için No. 0'ın likit formülünü saçlara bastırarak küçük bölümler halinde uygulayın. Narin hareketlerle formülün tüm saç boyunca emilmesini sağlayın. Saçlar ıslak değil, nemli olmalıdır.
  10 dakika bekletin.

  DURULAMAYIN. No.3 Hair Perfector Saç Kusursuzlaştırıcı Bakım Maskesini No. 0 ile kaplı saçlarınıza gerekirse tarayarak uygulayın. En az 10 dakika boyunca bekletin. Durulayın, şampuanlayın ve ardından saç kremi uygulayın. En iyi sonuçlar için No. 4 Bond Maintenance™ Bakım Şampuanı ve No. 5 Bond Maintenance™ Saç Kremini kullanın.

  Solüsyonu haftada bir kez iki aşamada veya hasarlı saçlar için haftada iki ila üç kez kullanın.
 • tab ingredients İçerik
  WATER (AQUA/EAU), BIS-AMINOPROPYL DIGLYCOL DIMALEATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Kimya bölümünde doktora yapan iki öğrenci tarafından geliştirilen Olaplex, saçların yeniden yapılandırılmasına ve boya, ısı vb. faktörler nedeniyle zarar görmesini engellemeye yardımcı olan bir saç bakım markasıdır. Olaplex, saç kökleri de dâhil olmak üzere bütün saç üzerinde etki göstererek tüm saç tiplerine hitap eder.