Honey Infused Perfume Honey Infused Perfume

Gisou Honey Infused Hair Parfüm, Mirsalehi Arı Bahçesi'nden Mirsalehi Balı ile zenginleştirilmiş, sa ... Devamını oku
1.369 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

549896
  • tab description Ürün Açıklaması

    Gisou Honey Infused Hair Parfüm, Mirsalehi Arı Bahçesi'nden Mirsalehi Balı ile zenginleştirilmiş, saçları Gisou'nun amiral gemisi kokusuyla canlandırmak ve beslemek için formüle edilmiş, Mirsalehi Arı Bahçesini andıran karşı konulmaz çiçek notaları bırakan kadınsı bir aroma ile zenginleştirilmiş narin bir saç kokusudur. ETKİLERİ: Mirsalehi balı ve çiçek kaynaklarından oluşan Gisou parfümünün karşı konulmaz bir uyanışını ardında bırakır. Saçları anında canlandırır Mirsalehi Balı, saçı besler ve parlaklık verir.

  • tab ingredients İçerik
    "Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua, Mel (Honey/Miel)*, Argania Spinosa Kernel Oil, Benzophenone-4, Sodium Hydroxide, CI 13015, CI 16255, Citral**, Coumarin**, Hexyl Cinnamal**, Limonene**, Linalool**. * Honey sourced from the Mirsalehi Bee Garden ** Naturally occurring allergens
  • Ürün Yorumları

Gisou, Mirsalehi Arı Bahçesi'nde çevreye duyarlı bir şekilde yetiştirilen ve hasat edilen değerli içeriklerden formüle edilmiş kozmetik tedaviler geliştirir.