Glowish Airbrush finish

Doğal, Oluşturulabilir Kapsama için. Airbrush Finish. Sentetik Liflerle Üretilmiştir.Filtreye gerek ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

551574
  • tab description Ürün Açıklaması

    Doğal, Oluşturulabilir Kapsama için. Airbrush Finish. Sentetik Liflerle Üretilmiştir.Filtreye gerek yok - asla!Profesyoneller ve yeni başlayanlar için mükemmel olan bu özel kesim ten fırçası, doğal, pürüzlü bir yüzey oluşturmak için olmazsa olmaz bir makyajdır.- HERHANGİ bir sıvı veya krem formülü uygulayın, parlatın ve karıştırın- Kapsamı oluşturur ve ürünleri kolayca karıştırır  -% 100 sentetik elyaftan yapılmıştır - sizi görüyoruz, veganlar!  - PCR (tüketici sonrası geri dönüştürülmüş) plastikten yapılmış sap  - Süper kullanışlı, yeniden kullanılabilir bir seyahat çantasıyla tamamlayın

  • Ürün Yorumları

Güzellik, kadınların kendileri hakkındaki algısını değiştirebilir. Kendi gücüyle kendine güvenen bir kadının dünyayı fethedebileceğine inanıyorum! Huda Beauty, Dubai’li Huda Kattan tarafından 2013 yılında kurulmuş, ve kısa sürede uluslararası tanınan bir marka haline gelmiştir. Huda, kadınlara her zaman eşlik eden ürünleriyle, kendi tarzlarını ortaya koymaları ve kendilerine ve güçlerine daha çok güvenmeleri için çalışmalarına devam etmektedir.