Glow Clear - Bronzlaştırıcı Vücut Köpüğü

0 Ürün Yorumu
Glow Clear - Bronzlaştırıcı Vücut Köpüğü
Bu transparan Glow Clear bronzlaştırıcı köpük ile PARLAK BİR TEN sizi bekliyor. İçeriğindeki renk d ... Devamını oku

1.219 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
547915
 • Ürün Açıklaması  Bu transparan Glow Clear bronzlaştırıcı köpük ile PARLAK BİR TEN sizi bekliyor. İçeriğindeki renk düzeltici aktifler ve su bazlı formülü, cildinizi nemlendirerek size HİÇ OLMADIĞI KADAR parlak bir cilt sağlıyor. Ayrıca, koku ve turuncu bir renk tonu bırakmadan çizgisiz bir bronzluk sağlıyor. Şeftali renkli düzeltici aktifler, cildinizi aydınlatır ve cildinize mükemmel parlak bir bronzluk verir. Doğal kökenli bronzlaştırıcı bileşenler ve bitkisel yağların karışımından elde edilen, bu su bazlı transparan köpük formül, cildinizde hızla emilir, böylece dakikalar içinde uygulayarak cildinizi hazır hale getirebilirsiniz. Sıfır bulaşma ve nemlendirilmiş bir cilt ile doğal görünümlü bir bronzluk sağlar.

  Vegan : Doğal olarak elde edilen malzemelerle üretilen ürünler.

  Daha fazla

 • Kullanım Önerileri

 • İçerik

 • Ürün Açıklaması
 • Kullanım Önerileri
 • İçerikBu transparan Glow Clear bronzlaştırıcı köpük ile PARLAK BİR TEN sizi bekliyor. İçeriğindeki renk düzeltici aktifler ve su bazlı formülü, cildinizi nemlendirerek size HİÇ OLMADIĞI KADAR parlak bir cilt sağlıyor. Ayrıca, koku ve turuncu bir renk tonu bırakmadan çizgisiz bir bronzluk sağlıyor. Şeftali renkli düzeltici aktifler, cildinizi aydınlatır ve cildinize mükemmel parlak bir bronzluk verir. Doğal kökenli bronzlaştırıcı bileşenler ve bitkisel yağların karışımından elde edilen, bu su bazlı transparan köpük formül, cildinizde hızla emilir, böylece dakikalar içinde uygulayarak cildinizi hazır hale getirebilirsiniz. Sıfır bulaşma ve nemlendirilmiş bir cilt ile doğal görünümlü bir bronzluk sağlar.

Vegan : Doğal olarak elde edilen malzemelerle üretilen ürünler.

- Bronzlaştırıcı uygulama eldiveninin üzerine 3 pompa kadar ürün sıkın ve vücudunuza sürerek uygulayın. Yüze yarım pompa uygulamanızı öneririz
- Uyguladıktan sonra ellerinizi iyice yıkayın.
- Bronzluğunuz 4 ila 6 saat içinde görünmeye başlayacaktır.

- PROFESYONELLERİN ÖNERİSİ : Biraz daha az transparanlık istiyorsanız, hafif bir renk tonu için formülü ve sevdiğiniz bir aydınlatıcıyı eldivenin üzerinde karıştırın ve cildinize uygulayın.

AQUA (EAU), DIHYDROXYACETONE, PROPYLENE GLYCOL, ETHOXYDIGLYCOL, HUILE DE RICIN HYDROGENEE PEG-40, GLYCERINE, DECYL GLUCOSIDE, GLYCERESE-26, ERYTHRULOSE, EXTRAIT DE FLEUR/FEUILLE/TIGE DE TROPAEOLUM MAJUS, PANTHENOL, EXTRAIT D'ALOE BARBADENSIS (ALOE VERA), HUILE DE ZESTE DE CITRUS GRANDIS (PAMPLEMOUSSE), HUILE DE COCOS NUCIFERA (NOIX DE COCO), HUILE DE FEUILLE D'EUCALYPTUS GLOBULUS (EUCALYPTUS), HUILE DE MENTHA PIPERITA (MENTHE POIVREE), HUILE DE PERSEA GRATISSIMA (AVOCAT), HUILE DE GRAINES DE SALVIA HISPANICA (CHIA), HUILE DE SALVIA OFFICINALIS (SAUGE), EXTRAIT DE FLEUR/FEUILLE/TIGE D'AGASTACHE MEXICANA, PROPANEDIOL DE METHOXYPHENYL T-BUTYLPHENYL, ACIDE ASCORBIQUE, ETHYLHEXYLGLYCERINE, PROPANEDIOL, METABISULFITE DE SODIUM, ACIDE CITRIQUE, PARFUM (FRAGRANCE), PHENOXYETHANOL, TRIETHYLENE GLYCOL""

Ürün Yorumları

Yorumların yayınlanma koşulları

Her cilt tonuna uygun renk eşitleyici bileşenlere sahip şeffaf bir bronzlaştırıcı.