Don't Despair, Repair! Set Don't Despair, Repair! Set

Bu avantaj seti, normal boyutta süper nemlendirici şampuan ve saç kreminin yanı sıra ödüllü derin ... Devamını oku
1.129 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

584495
 • tab description Ürün Açıklaması

  Bu avantaj seti, normal boyutta süper nemlendirici şampuan ve saç kreminin yanı sıra ödüllü derin bakım maskemizi, güçlendirici bakım yağımızı ve sinerjik olarak çalışan lüks bir mini formatta yeni yoğun güçlendirici ve nemlendirici pirinç suyu proteini tedavimizi içerir. kuru, hasarlı saçları dönüştürün.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Süper Nemlendirici Şampuan: Islak saçlarınıza kökten uca masaj yaparak uygulayın. En iyi sonucu elde etmek için, Don't Despair, Repair!MC Collection ürünlerinden derinlemesine bakım maskesini, pirinç suyu proteini içeren güçlendirici ve yoğun nemlendirici bakım spreyini ya da canlandırıcı ve süper nemlendirici şampuanı kullanın.

  Pirinç Suyu Proteini ile Yoğun Güçlendirici ve Nemlendirici Bakım: Saçlarınızı şampuanladıktan sonra havluyla kurulayın ve ürünü nemli saça eşit olarak dağıtın. 15 ila 30 dakika kadar ya da tüm gece boyunca bekletin. Durulayın, ardından yoğun bakım rutininizi tamamlamak için Don't Despair, Repair!™ Derin Bakım Maskesini uygulayın. En iyi sonucu elde etmek için haftada bir kez kullanın.

  Süper Nemlendirici Saç Kremi: Şampuanladıktan sonra saçlarınıza eşit bir şekilde masaj yaparak uygulayın. Yıkamadan önce 2 dakika kadar bekletin.

  Derinlemesine Saç Bakım Maskesi: Saçlarınızı şampuanladıktan sonra, maskeyi eşit bir şekilde dağıtmak için masaj yaparak uygulayın. En az 10 dakika bekletin, ardından durulayın. İstediğiniz sonucu elde edene kadar haftada bir kez kullanın. Ardından iki haftada bir veya gerektiğinde kullanın.

  Güçlendirici Bakım Yağı: Kuru veya nemli saçlarınızın uçlarına ve hasarlı bölümlerine özen göstererek birkaç damla uygulayın.
 • Ürün Yorumları

Briogeo, her saç tipine uygun şekilde tasarlanmış bir saç bakım markasıdır. Bu ürünler, doğanın en mükemmel bileşenleri sayesinde, saçın ve saç derisinin nemlenmesine, korunmasına ve kirlerden arındırılmasına destek olur. Kanıtlanmış formüller, doğal yağların, vitaminlerin ve antioksidanların ideal ölçüdeki karışımlarını içerir.