Handle With Curl - Isısız Bukle Seti

0 Ürün Yorumu
Handle With Curl - Isısız Bukle Seti
699 TL (1)
Isısız bukleler elde etmek için iki ince yay ve bir boudin içeren bu sınırlı sayıda kite göz atın. ... Devamını oku

699 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
651914
 • tab description Ürün Açıklaması

  Isısız bukleler elde etmek için iki ince yay ve bir boudin içeren bu sınırlı sayıda kite göz atın. Invisibobble Tutamağı ve Bukle Setinin küçük yardımı ile evde sağlıklı yaşam deneyimi hiç bu kadar yakın olmamıştı!

  Birinci sınıf ipeksi malzemeden yapılmış bu kullanımı kolay ısısız bukle seti, ısı gerektirmeyen muhteşem saç modelleri yaratacaktır. Bukle bandının yumuşak malzemesi en rahat uyku için tasarlanmıştır, şık saç lastiği ise bukleleri yerinde tutar ve seti kullandıktan sonra saçınızın ek şekillendirilmesi için kullanılabilir.

  Her ürün, saçlarınızı zarar vermeden bağlamanızı sağlayan Hairlovetech™ teknolojisine sahiptir. Aksesuarlarımız eşit olmayan basınç dağılımı sağlayarak saçınızda çirkin iz bırakmaz ve böylece baş ağrısını önler.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  1. Kuru veya hafif nemli saçla başlayın. Saçınızı tarayın ve istediğiniz gibi iki eşit parçaya ayırın.
  2.Kıvırma kurdelesini başınızın üstüne yerleştirin ve önce bir tarafını SPRUNCHIE SLIM ile sabitleyin.
  3. Saçınızın diğer bölümünden küçük bir parça alın ve yüzünüzden uzağa kurdelenin etrafına sarmaya başlayın. Tüm saç bölümünü kurdelenin etrafına sarana kadar saçın diğer bölümlerini sarmaya devam edin.
  4. Kıvrık görünümünüzü korumak için kurdelenin ucunu bir SPRUNCHIE Slim ile sabitleyin.
  5. Saçınızın diğer kısmı için 3. ve 4. adımları tekrarlayın.
  6. Bitirdiniz! Kıvırma kurdelesini birkaç saat veya gece boyunca (en iyi sonuçlar için) takın ve mutlu, sağlıklı buklelerinizin tadını çıkarın!
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Invisibobble'ın saçlarda kat izi bırakmaması spiral saç tokasının şeklinden kaynaklanmaktadır.
Bu yeni spiral saç tokası, saçın etrafına sarıldığında, at kuyruğunun çevresine eşit olmayan şekilde basınç uygular. Sıradan saç tokaları ise saça eşit şekilde baskı uygulayarak saç üzerinde belirgin bir kat izi bırakır.