DIOR_224

Dior Backstage Blush Brush N°16 Dior Backstage Blush Brush N°16

Dior defilelerinin kulisinden ilham alan tasarıma sahip allık fırçası mükemmel,  kolay makyaj ... Devamını oku
839 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

440696
 • tab description Ürün Açıklaması

  Dior defilelerinin kulisinden ilham alan tasarıma sahip allık fırçası mükemmel,  kolay makyaj uygulaması için tasarlanmıştır. Krem ve pudra allıkların uygulamaları için ideal bir araçtır. Bu yumuşak ve esnek açılı fırça, elmacık kemikleri ve yanakları kucaklayarak, net ve doğal uygulama için yumuşak ya da yoğun şekilde yapılandırılmış bir makyaj bitişine olanak sağlar.  

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Önerilen dokular:
  Likit veya kremsi ​​allık ve aydınlatıcı.


  1. Ürünü elmacık kemiklerinize uygulayın ve ardından istenen etkiyi elde edene kadar şakaklarınıza doğru karıştırın.
  2. Sağlıklı bir ışıltı için elmacık kemiklerinizi ortaya çıkaracak şekilde gülümseyin ve dairesel hareketlerle uygulayın.
  3. "Kontür" efekti için çıkıntıları vurgulayın: Yanaklarınızı çukurlaştırın ve merkezdeki çukurdaki allığı elmacık kemiklerinizin dışına doğru uzatın. Sonrasında ise, ışığı yakalamak için elmacık kemiklerinizin çıkıntılarına daha açık bir ton uygulayın.
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

"Dior Backstage benim defile kulisteki çalışmalarımdan ilham alarak tasarladığım bir seri. Her cilt tonuna uygun tonda, üst üste uygulanabilir yapıdaki bu seri doğal tonlarla benim tüm temel ürünlerimi içeriyor."

-Peter Philips, Dior Makyaj Kreatif ve Görsel Direktörü