Cooling Water Cooling Water

Cooling Water, enerjik ciltler için kafein ve yatıştırıcı deniz suyu sayesinde gözlerdeki şi ... Devamını oku
499 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

485818
 • tab description Ürün Açıklaması

  Cooling Water, enerjik ciltler için kafein ve yatıştırıcı deniz suyu sayesinde gözlerdeki şişliklerinin indirilmesine yardımcı olan canlandırıcı bir stick jeldir.

  Kuru ciltler,donuk ciltler ve eşitsiz cilt tonları ve şişmiş göz kapakları için uygundur. Cilt şişliğini almak ve cildi nemlendirmek için gözlerinize aşağıdan yukarıya doğru hareketlerle uygulayın. Hassas ciltleri yatıştırmak ve nemlendirmek için deniz suyu, mikro dolaşımı uyarmak için kafein içeren bu Cooling Water Stick gözlerinizi tıpkı bir fincan kahve gibi anında canlandıracaktır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Ferahlatmak ve canlandırmak için göz çevrenize, yüzünüze, boynunuza ve vücudunuza uygulayın.
 • tab ingredients İçerik
  Eau (Aqua, Eau), propanediol, bis-PEG-18 methyl ether dimethyl silane, stéarate de sodium, jus de feuille d'Aloe Barbadensis, phénoxyéthanol, glycérine, acide stéarique, chlorphenesin, cafféine, nylon-12, kappaphycus alvarezii extrait, eau de mer (Maris Aqua, Eau de Mer), Bleu 1 (CI 42090)  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Milk Makeup'ta, önemli olan görünümünüzü nasıl yarattığınız değildir; önemli olan, bu konuda ne yaptığınızdır. Benzersiz çok amaçlı ürünleri, yüksek teknolojili bileşenlerle - kötü içerikler olmadan - aktif bir yaşam tarzı için tasarlanmıştır. Milk Makeup, NY ve LA'daki yaratıcıların kültürel merkezi olan Milk Studios'dan ilham almıştır. Milk Makeup'ta kurallar yoktur. Görünümünü dilediğin gibi yaşa!