Cool Summer Refreshing Eye Gel Kit - Gözler için Serinletici Yamalar

0 Ürün Yorumu
Cool Summer Refreshing Eye Gel Kit - Gözler için Serinletici Yamalar
TAM RAHATLAMA Bu canlandırıcı Serve Chilled jel üçlüsü ile göz altı cildi için mükemmel bakımın ... Devamını oku

779 TL (1)
Yeni

15000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 15000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

725744
  • Ürün Açıklaması

    TAM RAHATLAMA Bu canlandırıcı Serve Chilled jel üçlüsü ile göz altı cildi için mükemmel bakımın keyfini çıkarın. Cilt bakımı ile kişisel bakımın ortasında bulunan bu 5 dakikalık hidrojel yamalar, göz altındaki cildi mükemmel bir şekilde nemlendirir, aydınlatır ve şişliğini indirir ve bu sayede anında canlanmasını sağlar. Daha taze olamazdı!

    Daha fazla

  • Kullanım Önerileri

  • İçerik

  • Ürün Açıklaması
  • Kullanım Önerileri
  • İçerik

TAM RAHATLAMA Bu canlandırıcı Serve Chilled jel üçlüsü ile göz altı cildi için mükemmel bakımın keyfini çıkarın. Cilt bakımı ile kişisel bakımın ortasında bulunan bu 5 dakikalık hidrojel yamalar, göz altındaki cildi mükemmel bir şekilde nemlendirir, aydınlatır ve şişliğini indirir ve bu sayede anında canlanmasını sağlar. Daha taze olamazdı!

Bu Serve Chilled soğutma jelleri üçlüsüyle göz altı cildi için mükemmel bakımın keyfini çıkarın. Cilt bakımı ile kişisel bakımın ortasında bulunan bu 5 dakikalık hidrojel yamalar, göz altındaki cildi mükemmel bir şekilde nemlendirir, aydınlatır ve şişliğini indirir ve bu sayede anında canlanmasını sağlar. Daha taze olamazdı!

SERVE CHILLED ROSE EYE GELS: WATER (AQUA/EAU), GLYCERIN, DIPROPYLENE GLYCOL, CERATONIA SILIQUA (CAROB) GUM, CHONDRUS CRISPUS POWDER, CHONDRUS CRISPUS EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, CELLULOSE GUM, ALLATOIN, PAEONIA SUFFRUTICOSA ROOT EXTRACT, CENTELLA ASAIATICA EXTRACT, ALGIN, XANTHAN GUM, 1,2-HEXANEDIOL, BETAINE, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, POTASSIUM CHLORIDE, GLYCERYL CAPRYLATE, POLYSORBATE 20, SUCROSE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DEXTRIN, FRAGARIA CHILOENSIS (STRAWBERRY) FRUIT EXTRACT, HYDROLYZED GARDENIA FLORIDA EXTRACT, MALTODEXTRIN, RESVERATROL, UREA, YEAST AMINO ACIDS, TREHALOSE, INOSITOL, TAURINE, HYALURONIC ACID, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, DISODIUM EDTA, FRAGRANCE (PARFUM), LIMONENE SERVE CHILLED BUBBLY EYE GELS: WATER (AQUA/EAU), GLYCERIN, DIPROPYLENE GLYCOL, CERTONIA SILIQUA (CAROB) GUM, CHONDRUS CRISPUS POWDER, BETAINE, BUTYLENE GLYCOL, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, PAEONIA SUFFRUTICOSA ROOT EXTRACT, CHONDRUS CRISPUS EXTRACT, CELLULOSE GUM, 1,2-HEXANEDIOL, ALGIN, XANTHAN GUM, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, GLYCERYL CAPRYLATE, NIACINAMIDE, POTASSIUM CHLORIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SUCROSE, POLYSORBATE 20, GARDENIA FLORIDA FRUIT EXTRACT, DEXTRIN, HYDROLYZED GARDENIA FLORIDA FRUIT EXTRACT, MALTODEXTRIN, ACACIA SENEGAL GUM, ASCORBIC ACID, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT EXTRACT, UREA, YEAST AMINO ACIDS, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, INOSITOL, TAURINE, TREHALOSE, PEAT WATER, CITRIC ACID, HYDROXYPROPYL METHYLCELLULOSE, MORUS NIGRA FRUIT EXTRACT, RESVERATROL, POSTASSIUM SORBATE, DISODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, FRAGRANCE (PARFUM), LIMONENE SERVE CHILLED ON ICE EYE GELS: WATER (AQUA/ EAU), GLYCERIN, DIPROPYLENE GLYCOL, CERATONIA SILIQUA (CAROB) GUM, ERYTHRITOL, CHONDRUS CRISPUS POWDER, 1,2 – HEXANEDIOL, BUTYLENE GLYCOL, PAEONIA SUFFRUTICOSA ROOT EXTRACT, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, CHONDRUS CRISPUS EXTRACT, CELLULOSE GUM, ALGIN, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, XANTHAN GUM, GLYCERYL CAPRYLATE, POTASSIUM CHLORIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DEXTRIN, SUCROSE, POLYSORBATE 20, TITANIUM DIOXIDE ( CI 77891), BAKUCHIOL, RUBUS CHAMAEMORUS FRUIT EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, GARDENIA FLORIDA FRUIT EXTRACT, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, METHYL DIISOPROPYL PROPIONAMIDE, SILICA, MENTHYL LACTATE, UREA, YEAST AMINO ACIDS, BETAINE, INOSITOL, TAURINE, TREHALOSE, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, POTASSIUM SORBATE, TRIPEPTIDE-1, ACETYL TETRAPEPTIDE-2, ACETYL TETRAPEPTIDE-5, COPPER TRIPEPTIDE-1, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PALMITOYL PENTAPEPTIDE-4, HEXAPEPTIDE-11, HEXAPEPTIDE-9, PALMITOYL TRIPEPTIDE-5, DISODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, FRAGRANCE (PARFUM), LIMONENE, ULTRAMARINES (CI 77007)

Müşteri Yorumları

Yorumların yayınlanma koşulları

Patchology, bir cilt bakım ürünündeki bileşenlerin sunulma şeklinin her şeyi değiştirebileceği fikri etrafında oluşturulmuştur. On yıldan fazla bir süre önce, kurucu ekip tıp alanı için yama teknolojileri geliştirmeye başladı. Bugün marka, hedeflenen alanlarda daha hızlı çalışan ürünler tasarlamak için bu uzmanlığını genişletmeye devam ediyor. İster sadece 5 dakikanız; ister yavaş yavaş keyfini çıkarmak için bolca zamanınız olsun, Patchology, programınıza uyum sağlayan ürünler tasarlar. Hayatınızı hangi hızda yaşıyor olursanız olun, ürünler sadece verdikleri sözleri yerine getirmekle kalmayacak aynı zamanda hayatınızdaki sorunlara da çözüm getirmek için tasarlanmıştır. Markanın ilham kaynağı: « kendi hızınızda güzellik ».