COLOR DEPOSITING MASK BORDEAUX

0 Ürün Yorumu
COLOR DEPOSITING MASK BORDEAUX
1.419 TL (1)
Moroccanoil Pigment Renk Maskelerinin çift etkisi vardır: rengi geçici olarak kişiselleştirmek ve sa ... Devamını oku

1.419 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
533632
 • tab description Ürün Açıklaması

  Moroccanoil Pigment Renk Maskelerinin çift etkisi vardır: rengi geçici olarak kişiselleştirmek ve saçınıza parlaklık ve bakım getirmek için saf pigmentler bırakırlar.Bordo tonu, açık kahverengi ila koyu kahverengi saçlar için yoğun bir karmin kırmızısıdır. Sonuçlar ve kalıcılık, başlangıçtaki renk ve saçın durumu gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  - Maskeyi tüm saçınıza uygulamadan önce sonuçları değerlendirmek için bir saç teli testi yapın.
  -Ürünü temiz ve havluyla nemi alınmış saçınıza sıkın.
  - Saçı kısımlara ayırın ve saçı kolayca açan bir tarak kullanarak ürünü eşit şekilde dağıtın.
  - İstenilen yoğunluğa bağlı olarak 5 - 7 dakika bekletin.
  - İyice durulayın. Her zamanki gibi şekillendirin.
  - Maske elleri lekeleyebilir, ancak bu lekeler sabun ve su ile kolayca çıkarılabilir.
 • tab ingredients İçerik
  Eau, alcool cétéarylique, alcool cétylique, chlorure de béhentrimonium, propoxytétraméthylpipérdinyl diméthicone, PEG-12 diméthicone, huile de noyau de Prunus Armeniaca (Abricot), parfum, Bis-Hydroxy/Méthoxy amodiméthicone, huile de noyau Argania Spinosa (Argan), algine, arginine, acide aspartique, glycine, alanine, sérine, valine, isoleucine, proline, thréonine, histidine, phénylalanine, chitosane, acide citrique, acide acétique, guar hydroxypropyltrimonium chloride, phosphate d'amidon hydroxypropyl, panthénol, triglycéride caprylique / caprique, méthosulfate de béhentrimonium, C11-15 Pareth-7, C12-13 Pareth-9, caprylyl glycol, polyquaternium-70, dipropylène glycol, alcool isopropylique, EDTA disodique, Quaternium-87, PCA, sodium PCA, hydroxyacétophénone, Trideceth-6, silice dimethyl Silylate, chlorphénésine, acétate de sodium, benzoate de sodium, lactate de sodium, hydroxyde de sodium, phénoxyéthanol, sorbate de potassium, CI 56059 (bleu de base 99), CI 12250 (marron de base 16), rouge de base 51 alpha-isomethyl ionone, linalol.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Başarıya vurgu yapan bir yolculuk, yenilikçi yaklaşım ve yağ ile zenginleştirilmiş güzellik ürünlerinin tasarlanmasında mükemmellik arayışı, günümüzde ikon hâline gelmiş Moroccanoil markasını şekillendirmiştir.