C Vitamini Antioksidan Yüz Serumu-Cilt Aydınlatıcı ve Pigment Dengeleyici C Vitamini Antioksidan Yüz Serumu-Cilt Aydınlatıcı ve Pigment Dengeleyici

C VİTAMİNİ NEDİR? Birçok metabolik faaliyette rol alan besin kaynağıdır. Cildin savunma mekanizmas ... Devamını oku
459,9 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

610090
GOOD FOR
  • tab description Ürün Açıklaması

    C VİTAMİNİ NEDİR? Birçok metabolik faaliyette rol alan besin kaynağıdır. Cildin savunma mekanizmasını güçlendirir. CİLT BAKIMINDA C VİTAMİNİ Anti aging bakımın vazgeçilmezlerinden olan C vitamini’nin öncelikli amacı cildin gençliğini ve enerjisini korumak. C vitamini, daha genç görünen bir cilt için savaşır. Cilt tonu eşitsizliği gibi cilt problemlerine yönelik ton eşitleyici etkisi ile bilinen C vitamini, tek ton ve pürüzsüz bir görünümünde destekçisi. Çevresel faktörler sebebiyle oluşan cilt hassasiyeti ve hasarlarına yönelik kalkan görevi gören c vitamini cildin bütünlüğünü koruma noktasında da önemli görev alır. Bitkisel C Vitamini Oranı: %2 NEDEN BADE NATURAL C VİTAMİNİ ANTİOKSİDAN SERUM? Yüksek Doz C Vitamini! BADE NATURAL C VİTAMİNİ ANTİOKSİDAN SERUM ,dünyanın en yüksek antioksidan kaynağı olan KAKADU ERİĞİ özü içerir. 100 Kat Daha Fazla C Vitamini! Bir portakala oranla 100 kat daha fazla c vitamini içeren bu meyve, cildiniz için eşsiz bir içerik. Kakadu Eriği’nin antioksidan gücü ile BADE NATURAL C VİTAMİNİ ANTİOKSİDAN SERUM, serbest radikallerin sebep olabileceği cilt hasarına karşı koruyucu görev üstleniyor. Daha pürüzsüz bir cilt için çalışan BADE NATURAL C VİTAMİNİ ANTİOKSİDAN SERUM, kırışıklık görünümünün düzeltilmesi ve elastikiyeti arttıran cilt görümünün desteklenmesi konularını önceliklendiriyor . Çevresel faktörlerin sebebiyle lekeler, ten rengi eşitsizliklerine karşın, ton eşitleyici ve ışıltılı bir etki yaratmak BADE NATURAL C VİTAMİNİ ANTİOKSİDAN SERUM’un öncelikli amaçları arasında.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    BADE NATURAL C VİTAMİNİ ANTİOKSİDAN SERUM NASIL KULLANILIR? Cildinizi temizledikten sonra, yeterli miktarda serumu dairesel hareketler ile cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Ayrıca direkt olarak lokal lekeler üzerine uygulanabilir. C Vitamini Serum’un güneşle temas öncesinde kullanılmaması önerilir.
  • tab ingredients İçerik
    CITRUS AURANTIUM AMARA FLOWER WATER, GLYCERIN, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, TERMINALIA FERDINANDIANA FRUIT EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, LITCHI CHINENSIS FRUIT EXTRACT, ROSA CANINA FRUIT EXTRACT, PSIDIUM GUAJAVA FRUIT EXTRACT, RIBES NIGRUM FRUIT EXTRACT, CARRAGEENAN, XANTHAN GUM.
  • Ürün Yorumları

Doğanın sonsuz ilhamıyla, bilim, kimya ve iyiliğin harmonisini sunan Bade Natural, Ecz. Sinem Kapar Şahindere’nin imzasını taşıyor. 2016’ dan bugüne doğaya olan tutkusunu ile harmanladığı ürünlerle bakım tutkunlarının yolculuklarına eşlik ediyor.