Saf Bolluk Bereket Aromaterapi Karışımı

0 Ürün Yorumu
Saf Bolluk Bereket Aromaterapi Karışımı
300 TL (1)
Saf Bolluk Bereket Aromaterapi Karışımı Faydaları: Saf Bolluk Bereket Aromaterapi karışımımızda, ... Devamını oku

300 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
610106
 • tab description Ürün Açıklaması

  Saf Bolluk Bereket Aromaterapi Karışımı Faydaları: Saf Bolluk Bereket Aromaterapi karışımımızda, size bolluk ve bereketin enerjisini getirdik! Havanıza bolluk ve bereketin enerjisini getirecek huzur dolu aromaterapi karışımımız, içinde bulunan %100 doğal uçucu yağlar ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. 50 ml sabit yağ içerisine 5-10 damla ekleyerek kendinize nemlendirici etkili masaj yağı yapabilirsiniz. Aynı zamanda difüzör ve buhurdanlık ile kullandığınızda, yaşam alanınızdaki havayı tazeleyebilirsiniz. Bade Natural ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Saf Bolluk Bereket Aromaterapi Yağı Nasıl Kullanılır? Odadaki havayı tazelemek için gerek gördüğünüz sıklıkta difüzör veya buhurdanlık içerisindeki suya birkaç damla damlatarak kullanabilirsiniz. Koku hemen odaya yayılacaktır.
 • tab ingredients İçerik
  CITRUS SINENSIS PEEL OIL EXPRESSED, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA PEEL OIL, CINNAMOMUM ZEYLANICUM BARK OIL, CITRUS AURANTIUM AMARA LEAF OIL, EUGENIA CARYOPHYLLUS BUD OIL, ZINGIBER OFFICINALE ROOT OIL, BOSWELLIA CARTERII OIL.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Doğanın sonsuz ilhamıyla, bilim, kimya ve iyiliğin harmonisini sunan Bade Natural, Ecz. Sinem Kapar Şahindere’nin imzasını taşıyor. 2016’ dan bugüne doğaya olan tutkusunu ile harmanladığı ürünlerle bakım tutkunlarının yolculuklarına eşlik ediyor.