A23 Pro Brush - Karıştırma Fırçası

0 Ürün Yorumu
A23 Pro Brush - Karıştırma Fırçası
899 TL (1)
Nedir: Fosforlu kalem uygulamak için ideal, yumuşak doğal kıllara sahip büyük bir difüzör fırça. ... Devamını oku

899 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
362292
 • tab description Ürün Açıklaması

  Nedir:
  Fosforlu kalem uygulamak için ideal, yumuşak doğal kıllara sahip büyük bir difüzör fırça.

  Ne yapar:
  Süper yumuşak, konik doğal kıllara sahip bu büyük difüzör fırça, aydınlatıcı formüllerinin kolay uygulanması için mükemmel seçimdir. Kusursuz bir uygulama elde etmek için aydınlatıcıyı elmacık kemikleri, kaş kemikleri ve dekolte üzerine döndürmeniz yeterli.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Toz ürünleri yüzün çıkık noktalarına tam olarak uygulamak ve karıştırmak için kullanın.,A23 Pro Brush hem yüz hem de vücut üzerinde kullanılabilir.,Fırçanın düz tarafı, maksimum yoğunlukta vurgu yapmak veya yoğunluğu elde etmek için sonuç almak üzere k
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Romanya doğumlu güzellik girişimcisi Anastasia Soare, kendisiyle aynı ada sahip markasını, 1997 yılında Beverly Hills’teki ana salonunda piyasaya sürdü. Şirketin ilk ürün yelpazesi, 2000 yılında piyasaya sunuldu. Kökenleri Altın Oranın kutsal geometrisine dayanan ABH, tutkulu profesyonel tüketiciler için prestijli bir kozmetik serisi yarattı. ABH, başta kült bir klasik haline gelen Brow Wiz, Contour Kit ve Liquid Lipstick ürünleri dâhil tüm ürün yelpazesi ile büyük övgü aldı.