317 Wing Liner Fırça 317 Wing Liner Fırça

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
139 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

342368
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  ZOEVA Wing Liner Brush No:317, özel eğimli fırça ucuyla kedi gözü makyajı yapmak için kullanılan eyeliner fırçasıdır. Son derece ince kılları, uygulamanın net olmasını sağlamak için, doğru miktarda krem veya jel yapılı ürünü almanıza yardımcı olur. Özellikle ucu eğimli olan Wing Liner Brush No:317 süper keskindir ve 60’lı yıllardan ilham alan eyeliner görünümü yaratmanızı sağlar. Fırça tasarımında ahşap sap, metal yüzük ve vegan taklon kıllar kullanılmıştır. Klasik siyah, pembe altın ve bambu tasarımları mevcuttur. ZOEVA’nın fırça koleksiyonları, pürüzsüz sonuçlar verip en zor makyajları bile başarmaya yardımcı olduğu için hem profesyoneller hem de makyaj bağımlısı müşteriler tarafından sevilir.
  Bilinmesi gereken diğer noktalar: ZOEVA’nın yüksek performanslı fırçaları sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir profesyonel gibi ürünleri harmanlamanızı ve güçlendirmenizi sağlar. Ayrıca her fırçanın üzerinde ismi yazar böylece fırçanın hangi bölge için olduğu konusunda kafa karışıklığı olmaz.
  Kullanımı: ZOEVA Wing Liner Brush No:317 ile kusursuz bir kuyruğu olan eyeliner şekline kavuşun. Jel veya krem yapılı favori eyelinerınızı seçin ve doğal kirpik çizginiz boyunca kaydırarak uygulayın.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.