225 Eye Blender Far Fırçası 225 Eye Blender Far Fırçası

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
149 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

342353
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  ZOEVA Luxe Eye Blender Brush No:225, renkleri sorunsuzca ve eşit bir şekilde harmanlamayı sağlayan nazik yumuşak kıllara sahip bir far fırçasıdır. ZOEVA’nın yüksek performanslı fırçaları sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir profesyonel gibi ürünleri harmanlamanızı ve güçlendirmenizi sağlar. Ayrıca her fırçanın üzerinde ismi yazar böylece fırçanın hangi bölge için olduğu konusunda kafa karışıklığı olmaz.
  Bilinmesi gereken diğer noktalar: ZOEVA Luxe Eye Blender No:225 far fırçası ultra-ince kılları sayesinde doğru miktarda ürünü vererek, kaş kemiğini tanımlamanıza, far renklerini pürüzsüzce uygulamanıza olanak sağlar. Fırça tasarımı ahşap sap, metal yüzük ve doğal kıllardan meydana gelir. Klasik siyah, pembe altın tasarımları mevcuttur. ZOEVA’nın fırça koleksiyonu profesyoneller ve makyaj bağımlıları tarafından sevilmektedir. Her biri kusursuz bir bitiş sağlar böylece en zor makyaj teknikleriyle de ustaca başa çıkabilirsiniz.
  Kullanımı: favori farınızı uygulayın ve daha sonra kusursuz gölgelendirilmiş bir göz makyajı için kenarlara doğru Eye Blender fırçası No:225 ile harmanlayın.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.