142 Concealer Buffer Kapatıcı Fırçası 142 Concealer Buffer Kapatıcı Fırçası

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
149 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

342346
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  Her ZOEVA ürünü özellikle yüksek standartlarının yanı sıra makyaj konusunda inanç ve bağlılık ile tasarlanmıştır. ZOEVA, kaybolup giden trendleri takip eden değil de daha çok kendi stilleri olan kadınlar için düzgün modern tasarımlı ve uygun fiyatlı kendinden ödün vermeyen, profesyonel ürünler tasarlar.
  ZOEVA Concealer Buffer Brush No: 142, pürüzsüz bir bitiş için koyu halkaları ve kızarıklıkları gizlemeye yardımcı olan bir concealer (kapatıcı) fırçasıdır. Concealer Buffer Brush No:142’nin narin yumuşak kılları, ürünlerin sorunsuz ve eşit bir biçimde cilde karışmasını garantiler. Concealer Buffer Brush No:142 aynı zamanda düzeltici ve highlighter (aydınlatıcı) ürünlerle birlikte de kullanılabilir.
  Bilinmesi gereken diğer noktalar: ZOEVA’nın yüksek performanslı fırçaları sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir profesyonel gibi ürünleri harmanlamanızı ve güçlendirmenizi sağlar. Ayrıca her fırçanın üzerinde ismi yazar böylece fırçanın hangi bölge için olduğu konusunda kafa karışıklığı olmaz. ZOEVA’nın fırça koleksiyonu profesyoneller ve makyaj sevenler tarafından sevilmektedir. Her biri kusursuz bir bitiş sağlar böylece en zor makyaj teknikleriyle de ustaca başa çıkabilirsiniz.Bu hassas concealer (kapatıcı) fırçası, ultra ince kılları ile doğru miktarda ürünü vererek, yoğun kapatıcı ürünleri pürüzsüz bir şekilde uygulamanızı ve karıştırmanızı sağlar. Tasarımda ahşap sap, metal yüzük ve vegan sentetik kıllar bulunmaktadır. Klasik Siyah, Pembe Altın veya Bambu tasarımlardan birini seçin.
  Kullanımı: Concealer Buffer Brush No:142, göz çevresindeki koyu halkaları ve renk eşitsizliklerini concealer(kapatıcı) veya corrector (düzeltici) ürünler ile kapatmak için mükemmeldir. Süper doğal bir sonuç için, kapatıcıyı fırçaya alarak nazik vuruşlarla cildinize yedirin ve daha sonra köşeleri yumuşak dairesel hareketlerle karıştırın.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.