134 Luxe Powder Fusion Pudra ve Aydınlatıcı Fırçası 134 Luxe Powder Fusion Pudra ve Aydınlatıcı Fırçası

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
169 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

407514
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  Her ZOEVA ürünü özellikle yüksek standartlarının yanı sıra makyaj konusunda inanç ve bağlılık ile tasarlanmıştır. ZOEVA, kaybolup giden trendleri takip eden değil de daha çok kendi stilleri olan kadınlar için düzgün modern tasarımlı ve uygun fiyatlı kendinden ödün vermeyen, profesyonel ürünler tasarlar
  ZOEVA Luxe Powder Fusion Brush No:134, eşit olmayan ve lekeli görünümlü far uygulamalarına veda edebileceğiniz, yumuşak hassas kıllarıyla renkleri sorunsuz ve eşit uygulayabileceğiniz bir far fırçasıdır. Luxe Powder Fusion Brush No:134 ile aynı zamanda aydınlatıcı ve kontür ürünlerini de uygulayabilirsiniz.
  Bilinmesi gereken diğer noktalar: ZOEVA’nın yüksek performanslı fırçaları sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir profesyonel gibi ürünleri harmanlamanızı ve güçlendirmenizi sağlar. Ayrıca her fırçanın üzerinde ismi yazar böylece fırçanın hangi bölge için olduğu konusunda kafa karışıklığı olmaz. ZOEVA’nın fırça koleksiyonu profesyoneller ve makyaj sevenler tarafından sevilmektedir. Her biri kusursuz bir bitiş sağlar böylece en zor makyaj teknikleriyle de ustaca başa çıkabilirsiniz.
  Zoeva Luxe Powder Fusion Brush No:134, son derece ince kılları ile doğru miktarda ürünü vererek, kaş kemiğini tanımlamanıza ve kusursuz renkler için farları karıştırmanıza olanak sağlar. Fırça tasarımı şık siyah sap, metal yüzük ve doğal sentetik kıl karışımından oluşur. Zoeva Luxe Powder Fusion No:134, en yumuşak geçişleri ve ombre etkilerini vermek için mükemmel bir yardımcıdır.
  Kullanımı: güzel bir tuval oluşturması için tüm göz kapağına açık renkli bir far uygulayın. Böylece bir sonraki adımda göz çukurunda daha koyu renklerle çalışabilirsiniz. Gözün dış köşelerini koyulaştırıp, iç köşelerine aydınlatıcı bir renk ekleyerek gözlerinizin daha iri görünmesini sağlayabilirsiniz.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.