126 Luxe Cheek Finish Rose Golden Orta Pudra Fırçası 126 Luxe Cheek Finish Rose Golden Orta Pudra Fırçası

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
259 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

399363
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalite ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  ZOEVA Luxe Cheek Finish Brush No:126, yanaklarınızın 90’lı yılların süpermodelleri gibi olması için, highlighter(aydınlatıcı), allık ve bronzlaştırıcı gibi ürünleri uzman bir incelikle uygulayabileceğiniz bir makyaj fırçasıdır. ZOEVA Luxe Cheek Finish Brush No:126’nın özel tasarlanmış yuvarlak uçlu fırçası ile elmacık kemikleri gibi bölgelere net uygulama yapabilirsiniz.
  Bilinmesi gereken diğer noktalar: ZOEVA’nın yüksek performanslı fırçaları sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir profesyonel gibi ürünleri harmanlamanızı ve güçlendirmenizi sağlar. Ayrıca her fırçanın üzerinde ismi yazar böylece fırçanın hangi bölge için olduğu konusunda kafa karışıklığı olmaz. Fırça tasarımında ahşap sap, metal yüzük ve doğal sentetik kıllar kullanılmıştır, klasik siyah ve pembe altın tasarımları mevcuttur. ZOEVA’nın ürünleri ve araçları, pürüzsüz sonuçlar verip en zor makyajları bile başarmaya yardımcı olduğu için hem profesyoneller hem de makyaj bağımlısı müşteriler tarafından sevilir.
  Kullanımı: ZOEVA Luxe Cheek Finish Brush No:126 evrensel şekli nedeniyle çok yönlü bir makyaj fırçasıdır. Hafif bir allık, güneş öpücüğü bitişli bir bronzlaştırıcı veya bir miktar ışıltılı highlighter (aydınlatıcı) gibi pek çok uygulama yapılabilir.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.