114 Luxe Face Focus Aydınlatıcı Fırçası 114 Luxe Face Focus Aydınlatıcı Fırçası

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
229 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

342338
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  Her ZOEVA ürünü özellikle yüksek standartlarının yanı sıra makyaj konusunda inanç ve bağlılık ile tasarlanmıştır. ZOEVA, kaybolup giden trendleri takip eden değil de daha çok kendi stilleri olan kadınlar için düzgün modern tasarımlı ve uygun fiyatlı kendinden ödün vermeyen, profesyonel ürünler tasarlar
  ZOEVA Luxe Face Focus Brush No:114 , aydınlatıcı uygulamak ve pudra ile sabitlemek için kullanılan bir yüz makyaj fırçasıdır. Luxe Face Focus No:114 Aydınlatıcı Fırçasının özel yuvarlak fırça başı, göz çevresi ve dudak yayında net uygulama yapmak için idealdir.
  Bilinmesi gereken diğer noktalar: ZOEVA’nın yüksek performanslı fırçaları sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir profesyonel gibi ürünleri harmanlamanızı ve güçlendirmenizi sağlar. Ayrıca her fırçanın üzerinde ismi yazar böylece fırçanın hangi bölge için olduğu konusunda kafa karışıklığı olmaz. ZOEVA’nın fırça koleksiyonu profesyoneller ve makyaj sevenler tarafından sevilmektedir. Her biri kusursuz bir bitiş sağlar böylece en zor makyaj teknikleriyle de ustaca başa çıkabilirsiniz. Özellikle yuvarlak olarak tasarlanan ucu, net ve sorunsuz uygulamayı garanti eder. Tasarımı ahşap sap, metal yüzük ve doğal sentetik kıl karışımından meydana gelir. Siyah, pembe altın tasarımları mevcuttur.
  Kullanımı: ZOEVA Luxe Face Focus No:114’ü pudra yapılı aydınlatıcıları elmacık kemikleri, burun köprüsü ve dudak yayına uygularken kullanın. Şayet mat bir bitiş tercih ederseniz, bu fırça favori yüz pudranızla gün içinde rötuş yapmak için de idealdir.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.