106 Powder Rose Golden Pudra Fırçası 106 Powder Rose Golden Pudra Fırçası

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
229 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

399356
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  ZOEVA Powder Rose Golden Fırça No:106, pudra bazlı ürünleri özellikle bitiş pudrasını uygulamak ve karıştırmak için kullanılan bir pudra fırçasıdır. ZOEVA Powder Rose Golden Fırça No:106’nın hassas fırçasının tüy gibi hafif kılları, makyajı pürüzsüz ve eşit uygulamanızı sağlar. ZOEVA Powder Rose Golden Fırça No:106’nın tasarımında ahşap sap, metal yüzük ve vegan kıllar kullanılmıştır. Klasik siyah ve pembe altın tasarımları mevcuttur. ZOEVA’nın fırça koleksiyonu pürüzsüz sonuçlar verip en zor makyajları bile başarmaya yardımcı olduğu için hem profesyoneller hem de makyaj bağımlısı müşteriler tarafından sevilir.
  Bilmeniz gereken diğer noktalar: ZOEVA’nın yüksek performanslı fırçaları sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir profesyonel gibi ürünleri harmanlamanızı ve güçlendirmenizi sağlar. Ayrıca her fırçanın üzerinde ismi yazar böylece fırçanın hangi bölge için olduğu konusunda kafa karışıklığı olmaz.
  Kullanımı: Süper yumuşak pudra fırçası, şeffaf toz ve sıkıştırılmış pudraları uygulamak için özel olarak şekillendirilmiştir. Yumuşak ve eşit uygulama verir, kusursuz bir bitiş için makyajı sabitlemeye yardımcı olur. Uygulamadan önce, fırçayı hafifçe elinize vurarak, ürün fazlasını giderin.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.