101 Luxe Face Definer Rose Golden Pudra Fırçası 101 Luxe Face Definer Rose Golden Pudra Fırçası

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
379 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

399352
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  Her ZOEVA ürünü özellikle yüksek standartlarının yanı sıra makyaj konusunda inanç ve bağlılık ile tasarlanmıştır. ZOEVA, kaybolup giden trendleri takip eden değil de daha çok kendi stilleri olan kadınlar için düzgün modern tasarımlı ve uygun fiyatlı kendinden ödün vermeyen, profesyonel ürünler tasarlar
  ZOEVA Luxe Face Definer Pudra Fırçası No:101, pudra ve kontür pigmentlerini kolay ve sorunsuz bir şekilde uygulamayı ve dağıtmayı mükemmel kılan özel konik şekilli pudra fırçasıdır.
  Luxe Face Definer Pudra Fırçası No:101’in tüy gibi hafif kılları ve özel konik şekilli fırça ucu, kontür pudrasını net bir şekilde uygulamanıza olanak sağlar. Luxe Face Definer Pudra Fırçası No:101 şeffaf toz ve sıkıştırılmış pudraları uygulamak için şekillendirilmiştir. Yumuşak ve eşit bir uygulama sağlar, makyajı sabitler ve kontür yapmak için idealdir.
  Bilmeniz gereken diğer noktalar: ZOEVA’nın yüksek performanslı fırçaları sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir profesyonel gibi ürünleri harmanlamanızı ve güçlendirmenizi sağlar. Ayrıca her fırçanın üzerinde ismi yazar böylece fırçanın hangi bölge için olduğu konusunda kafa karışıklığı olmaz. Fırça tasarımı ahşap sap, metal bir yüzük ve doğal sentetik kıllardan oluşur. Klasik siyah, pembe altın ve bambu tasarımları mevcuttur. ZOEVA’nın fırça koleksiyonu hem profesyonel hem de makyaj bağımlıları tarafından çok sevilir. Tüm ürünleri pürüzsüz bir şekilde uygulamanızı sağladığından en zor makyaj teknikleriyle bile başa çıkabilirsiniz.
  Kullanımı: Uygulamadan önce ürün fazlasını fırçayı hafifçe elinize vurarak giderin. Kolay kontür yapma: Fırçayı kulağın ortasına yerleştirin, burnun ucuna doğru yönlendirin ve

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.