EN SEVİLEN KAŞ ÜRÜNLERİMİZLE TANIŞIN!

Kaşlar konusunda ister amatör istersen tam bir profesyonel ol, onları daha çok sevmek için neye ihtiyacın olduğunu biliyoruz! Kaş rutininizi oluşturacak ürünleri bir araya getirerek, onlara olan sevginizi ikiye katlayın!

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN KAŞ MAKYAJI!

Kaşlar konusunda yeni misin? Panik yok! Benefit çözüme hazır! Ücretsiz kaş danışmanlığı için istediğin bir Benefit Kaş Bar'ı ziyaret ederek, uzmanlarımızdan destek alabilirsin. Başlangıç için bizim önerimiz:  dolgunlaştırıcı özelliğiyle dikkat çeken, tek hamlede kaş makyajına imzasını atan  Gimme Brow+ !

GÜZELLİK TUTKUNLARI İÇİN KAŞLAR!

Makyajında en son trendleri takip etmeyi seviyorsun. Peki, ya kaşlarında? Kaşlarının en gösterişli hali için Benefit'in Kaş Boyama ve Şekillendirme Servisleri ile ilk adımı atmanı öneririz. Ardından güzellik tutkunlarının vazgeçemediği 2 Benefit ürünü tavsiyemiz: Precisely, My Brow Pencil ultra ince ucuyla, kaş tellerini taklit eden, doğal çizgiler elde edilmesini sağlayan kalemimiz ve 24-Hour Brow Setter 24 saat boyunca kaşları sertleştirmeden sabitleyen, şeffaf kaş jelimiz!

KAŞ TUTKUNLARI İÇİN!

Kaşlara dair tüm trendleri ve son teknikleri zaten biliyorsun? Fakat kalıcı kararlar vermek o kadar da kolay değil. Çözüm ise burada,  Benefit'te! İyi görünen kaşlara ulaşmanın ilk adımı Kaş Boyama ve Şekillendirme Servisleri ile başlar. Ardından Brow Microfilling Pen'in pratik uygulaması ile dilediğin her yerde tek tek belirginleştirilmiş kaş tellerine sahip olmak çok kolay. Tercihin biraz daha dolgun görünen kaşlarsa, görümünü Gimme Brow+ ve 24Hour Brow Setter sabitleyeci ile tamamlayabilirsin. 

NEDEN BENEFIT KAŞ BAR'I TERCİH ETMELİYİM?

Yüzünüze en uygun kaş şeklini belirlemek için imza tekniğiniz "Kaş Haritalandırma" adımlarını geliştirdik. Uzmanlarımız daha iyi servis verebilmek ve tüm yenilikleri takip edebilmek adına düzenli aralıklarla eğitime alınmaktadır ve hepsi sertifikalıdır. En güzel haber ise tüm Benefit Kaş Bar Noktaları'nda, Kaş Haritalandırma Servisi ücretsiz olarak verilmektedir. Kaş sorunlarınıza çözüm bulmak, onların güzelliğini desteklemek için dilediğiniz an uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Her kaş sorunu için bir çözümümüz var! Kaş Bar'da alacağın Şekillendirme Servisleri sonrası hızlıca, günlük makyajını da ücretsiz gerçekleştiriyoruz.