PRISME LIBRE FONDÖTEN

Cilt parlaklığı alanında 30 yıllık bir uzmanlığa sahip Maison Givenchy, Prisme Libre serisindeki ilk cilt bakımı yapan fondötenini yaratıyor. %97 doğal kökenli içeriklerlerden* oluşan Prisme Libre fondöten formülü, mükemmel kapatıcılık, aydınlık bir bitiş ve nemlendirici bir etki sağlamak için tasarlandı. Fondöten ve bakım arasında, cildin ışıltısını anında artırırken, günden güne cilde bakım yapar.

*ISO 16128 Bölüm 1 ve 2'ye uygun olarak, kalan %3, formülün zamanla bütünlüğünü ve duyusallığını optimize etmeye yardımcı olur.

IŞIKLARIN EFENDİSİ

Advanced Glow ComplexTM adı verilen fondöten formülünün aktif içeriği, latin çiçeği özü ile bitkisel gliserin gibi aydınlatıcı ve nemlendirici bileşenlerle zenginleştirilmiş bir cilt bakım temelinin** %90'ını bir araya getirir.

** Pigmentler ve  fondöten hariç nemlendirici baz yüzdesi.

CİLDİ MUHTEŞEM BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTURAN FONDÖTEN

ANINDA PARLAKLIK: Işığı yansıtan sedef ve hindistan cevizi yağı, artırılabilir kapatıcılık ile kolay uygulama sunar.

SIFIR KUSUR ETKİSİ: 4 renk düzeltmeye yardımcı pigment, kusurları ve cilt gözeneklerini kapatmaya destek olur. Cildin doğal parlaklığını artırarak ön plana çıkarmayı hedefler.

UZUN SÜRE KALICI SONUÇLAR: Cilt bakım aktif maddeleri ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildi besleyerek ve nemlendirerek daha sağlıklı ve daha muhteşem bir görünüm kazandırmayı hedefler.

PRISME LIBRE TOZ PUDRA

TOZ PUDRA* SATIŞLARININ 1 NUMARASI

Ayrıca, Givenchy'nin mat, flu efektli ve ışıltılı bir cildi hedefleyen ikonik 4 renkli toz pudrası Prisme Libre'i keşfedin.

Cilde uygulandığında fark edilmeyen, cildin hava almasına yardımcı, ultra ince ve yumuşak dokusu, 6 saat boyunca şeffaf ve iz bırakmayan ışıltılı bir bitiş sunmayı hedefler.

Tek uygulamada makyajı sabitleyerek, cildinizde ışığı yansıtmaya yardımcı olur.

*Kaynak NPD Fransa, Birleşik Krallık, İspanya ve İtalya & Beauté Research Çin ve Hong Kong, seçici makyaj pazarı, Prestige markaları, Ocak 2019'dan Aralık 2019'a kadar kümülatif satışlar.

YÜZÜNÜZE IŞIK SAYESİNDE ŞEKİL VERİN

Eksiksiz bir cilt rutini için Prisme Libre Fondöten'i ve Prisme Libre Toz Pudra'yı birlikte kullanın.

Prisme Libre Fondöteni mükemmel bir şekilde tamamlayan Prisme Libre Toz Pudra, 6 tonda mevcuttur. Fondöteninizle aynı yoğunluğa sahip pudrayı seçerek size uygun olan tercihi keşfedin.

1. Adım: Cildinizi Prisme Libre Fondöten ile buluşturun.

2. Adım: Cildinizi Prisme Libre Toz Pudra ile matlaştırın ve aydınlık bir görünüm kazandırın.

YENİ IŞIK RİTÜELİ

GIVENCHY

Prisme Libre Skin-Caring Glow Fondöten

806 TL
W280
12 renk seçeneği​

GOOD FOR
GIVENCHY

PRISME PRIMER BASE MATIFIANTE

667 TL
PRISME PRIMER 02 PINK
6 renk seçeneği​

GIVENCHY

TEINT COUTURE EVERWEAR CONCEALER N42 6ML

543 TL
Anti-Cernes N°10
10 renk seçeneği​

CİLDİNİZE MÜKEMMEL BİR DENEYİM HEDİYE EDİN