CHLOÉ NOMADE İLE DÜNYAYI KEŞFE ÇIKIN

Nomade parfümleri, uzaklara çağıran kokusu ile kaderi yeni ufuklara açılarak uçsuz bucaksız yolculuklara çıkmak olan kadınların yol haritasını çiziyor.

ÖZGÜRLÜĞÜN ESANSI

Atina'da dünyaya gelen Fransız aktris Ariane Labed, bu çok yönlü, maceracı ve ufku geniş kadınlardan ilham alıyor. Rüzgarda uçuşan saçlar, gün doğumunun renklerine bürünmüş bir yüz, gittiği her yerde temsil ettiği özgürlükle dolu güçlü adımlara sahip. Labed, her nerede olursa olsun, onu anın ritmine götüren bu bitmek tükenmek bilmeyen hareketliliğin kanatları altında yaşıyor. Göçebe bir kimliğe sahip bu kadın, tüm dünyada biliniyor.

Nomade Eau de Toilette

Eau de Parfum'e ışıltılı bir yorum getiren Chloé Nomade Eau de Toilette, özgürlüğü seven kadınları temsil ediyor. Bu parfüm, ilk andan itibaren feminenliğin ışıltılı esansını liçinin tatlılığı ile ortaya çıkarıyor. Meşe yosunu özütü ile güçlendirilmiş frezya ise çiçeksi kokular sunuyor. Narin ve transparan bir görünüme sahip pembe alt tonlu parfüm şişesinin parıltısı, açık pembe bir halka ile süslenen altın kapağa yansıyor.

Nomade Eau de Parfum

Zarafet ve gücü harmanlayan, Quentin Bisch tasarımı şipre çiçeği parfümü özgürlük rüzgarları estiriyor. Meşe yosununun yoğun ve mineral açısından besleyici özelliği, mirabelle eriğinin şehvetli tatlılığı ile bir araya geldi. Bu tazelik, frezyanın çiçeksi kokularını ortaya çıkarıyor. Pembemsi bej bir ışıkla parıldayan, kapağı pembe süet kurdele ile süslenmiş olan bu şeffaf şişe, seyahate çıkma arzusu uyandırıyor.

Nomade Absolu de Parfum

Nomade, Eau de Parfum'ün daha yoğun ve sarhoş edici bir yorumuyla çölün kalbinde. Meşe yosunu, benzeri görülmemiş bir incelik yaratırken, tatlı ve şuruplu sarı eriğin keskin dokusu, bu odunsu şipreye tutkulu bir boyut kazandırıyor. Kadifemsi davana çiçeğinin meyveli ve aromatik doğası sayesinde ortaya baştan çıkarıcı bir koku çıkıyor. Nomade parfüm şişesi, sıcak renkler, sade malzemeler ve lüks detaylarla süslendi.

YENİ UFUKLARA YOLCULUK

En hafifinden en çekicisine kadar tüm Nomade parfümleri bedeninde vücut buldukları kadınlar gibi ışıldayıp özgürlüğün izlerini taşıyarak yeni ufuklara yolculuğa davet ediyor.

CHLOÉ

NOMADE EDT 75 ML

Başlangıç Fiyatı: 1.463 TL
75ML
2 ürün seçeneği

CHLOÉ

NOMADE EDP 30 ML

Başlangıç Fiyatı: 1.110 TL
75ML
3 ürün seçeneği

CHLOÉ

NOMADE ABSOLU EDP 75 ML

Başlangıç Fiyatı: 1.707 TL
CHLOE NOMADE ABSOLU DE PARFUM 75ML
2 ürün seçeneği

Nomade Absolu de Parfum