BOSS BOTTLED, BUGÜNÜN ERKEĞİ

İkonik ve imtiyazlı bir erkek parfümü olan BOSS Bottled, olması gerektiği gibi kendine güvenen, özgür ve sadık bir erkek imajına sahip Bugünün Erkeği vizyonunu sunarak çağa modern bir biçimde uyum sağlıyor. Başarıya giden yolun her zamankinden daha önemli olduğu bir dünyada, her erkek kendi başarı vizyonunu tanımlamakta özgürdür. Bu sıra dışı parfümün marka elçisi Chris Hemsworth, değerlerini ve tutkularını mükemmel bir şekilde somutlaştırıyor.

BOSS BOTTLED EAU DE TOILETTE

Taze ve şehvetli notalarla canlılık kazanan BOSS Bottled Eau de Toilette, farklı ve sofistike bir izlenim uyandırıyor. BOSS Bottled, başarının anın değerleriyle ölçüldüğü bir dünyada günümüz erkeğine kaderini gerçekleştirmesinde eşlik ediyor. Tamamen elma, tarçın ve sandal ağacının rafine notalarından oluşan bu maskülen kokuyu keşfedin.

BOSS BOTTLED EAU DE PARFUM

Yeni BOSS Bottled Eau de Parfum, yoğun ve rafine maskülenliği ön plana çıkarıyor. Tutkulu ve kararlı erkekler için tasarlanan bu formül, BOSS Bottled imzasının bir parçası olan coşkunluğa ve canlılığa yeni bir boyut katıyor. Usta parfüm üreticisi Honorine Blanc tarafından tasarlanan bu yeni ve son derece uyumlu Eau de Parfum, elma ve bergamot aromasını kakulenin bağımlılık yaratan yoğunluğu ve vetiverin derin zarafetiyle birleştiriyor.

KAMPANYA

Ödüllü yönetmen James Gray tarafından New York'ta çekilen yeni kampanya filmi BOSS Bottled, modern erkeğin iç mekan ve dış mekan yaşamı arasında bir diyalog yaratıyor. Chris'in her andan en verimli şekilde yararlanmaya ve kendi yolunda ilerlemeye istekli olması sadece ilham verici olmakla kalmayıp aynı zamanda her erkeğin kendi çapında Bugünün Erkeği olduğunu gözler önüne seriyor.

ÖNE ÇIKANLAR

HUGO BOSS

BOSS BOTTLED EDT 200 ML

Başlangıç Fiyatı: 1.008 TL
BOSS HOMME EAU DE TOIL.VAPO 100 ML
3 ürün seçeneği

HUGO BOSS

BOSS BOTTLED EDP 50ML

Başlangıç Fiyatı: 1.109 TL
BOSS BOTTLED EDPV 100 ML
3 ürün seçeneği

HUGO BOSS

BOSS BOTTLED INFINITE EAU DE PARFUM

Başlangıç Fiyatı: 1.125 TL
100 ml
2 ürün seçeneği