MAT YA DA AYDINLIK?

 

 

Mükemmel bir cilt için yeterli zamanınız var mı? YSL Beauté fondötenleri, en kapatıcıdan en doğal görünümlüye, en mattan en aydınlığa istediğiniz görünümü yaratmanız için her zaman yanınızda.

1
/5
EŞİTLEYİN

Maske etkisi olmadan tam kapatıcılık sağlayan All Hours Fondöten ile cilt tonunuzu eşitleyin. Ultra mat bir cilt görünümü için rötuş yapmaya gerek kalmadan 24 saate kadar kalıcı formülüyle All Hours Fondöten, ten makyajınızda vazgeçilmeziniz olacak. Fondöteninizi bir fırça, sünger veya parmak ucuyla uygulayabilirsiniz.

2
/5
KAPATIN

All Hours Concealer ile koyu halkaları ve kusurları gizleyin. Maske etkisi olmadan, 16 saate kadar kalıcı, cilde kolayca yedirilebilen formülü, koyu halkaları ve cilt kusurlarını kapatmanıza yardımcı olur. Göz çevresine, göz kapağının ve koyu halkaların üstüne uygulayın ve parmak uçlarınızla yedirin.

3
/5
AYDINLATIN

Cildin doğal ışıltısını anında ortaya çıkarmak, cildi güzelleştirmek ve 8 saate kadar güzellik uykusu etkisi yaratmak için YSL Beauté’nin ikonik Touche Eclat aydınlatıcı kalemini kullanabilirsiniz. Touche Eclat kalemi koyu halkalara, göz çevresine, burun üzerine ve dudakların etrafına uygulayabilirsiniz.

4
/5
RENKLENDİRİN

YSL’nin yenilikçi toz teknolojisi sayesinde, ultra ince ve aynı zamanda yoğunlaştırılmış dokuya sahip olan Couture Blush fazlasıyla hafif yapısıyla tekrar uygulamaya gerek kalmadan yüksek bir renk yoğunluğu sağlar. Gülümseyin ve elmacık kemiklerinin kıvrımlı kısmına fırça yardımıyla uygulayın.

5
/5
ŞEKİLLENDİRİN

YSL’den ilk ağırlık yapmayan, metalik parlaklık ve uzun süre kalıcı sonuç sağlayan Couture Highlighter ile cildinizi şekillendirin. Yüzünüzde aydınlatmak istediğiniz bölgelere uygulayınız: elmacık kemikleri, kaş kemiği altı, burun köprüsü ve dudak üstüne uygulayabilirsiniz.

ALL HOURS STICK FONDÖTEN

Party-proof; gece hayatını sevenleri düşünerek hazırlandı. 24 saate kadar dayanıklı ALL HOURS STICK FONDÖTEN bütün yolu gitmeye hazır – dans pistinde ne kadar durduğunuzun önemi yok. Akıl almaz bir şekilde dağıtılan, kremden pudraya dönüşen dokusu içindeki küresel parçacıklar ve yumuşak odak özellikleri ile yağlanma ve parlamayı bütün gece önleyici özelliğe sahip. All Hours Stick Fondöteni fondöten, kapatıcı veya kontür olarak kullanabilirsiniz.