{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
KAPATICI
KAPATICI

SEPHORA

KAPATICI

69.90 TL

13 Porcelaine rosée (3,4 ml)

İNCELE

HUDA BEAUTY

HUDA BEAUTY THE OVERACHIEVER CONCEALER

215 TL

Cookie Dough (10 ml)

İNCELE

KVD LOCK IT CONCEALER CREME WHITE OUT KAPATICI

LOCK IT CONCEALER CREME WHITE OUT KAPATICI

118.30 TL 'den başlayan fiyatlarla

Medium 17 Warm - Taupe avec sous-ton chaud (6,25 g)

İNCELE

NARS Radiant Creamy Concealer

Radiant Creamy Concealer - Vanilla

205 TL 'den başlayan fiyatlarla

Amande (6 ml)

İNCELE

SEPHORA

MATTE PERFECTION KAPATICI STICK

89.90 TL

"14. DELICATE BEIGE* *Beige délicat"

İNCELE

BENEFIT Boi Ing Airbrush Concealer

Boi-Ing Airbrush Concealer

147 TL 'den başlayan fiyatlarla

Teinte N°3 (5 g)

İNCELE

BENEFIT

Boi-ing Hydrating Concealer

210 TL

Teinte N°3 (3,5 g)

İNCELE

BENEFIT

Boi-ing Brightening Concealer

210 TL

Teinte N°2 (4,4 g)

İNCELE

SEPHORA Kapatıcı

Kapatıcı

34.95 TL 'den başlayan fiyatlarla

13 porcelaine rosée

İNCELE

YVES ST LAURENT

Touche Eclat Aydınlatıcı N°1

250 TL

N°01 (2,5 ml)

İNCELE

YVES ST LAURENT

TOUCHE ECLAT HIGH COVER 4

250 TL

0,75 Sugar

İNCELE

MAKE UP FOR EVER HD

ULTRA HD CONCEALER 5ml #43

199 TL 'den başlayan fiyatlarla

11 (5 ml)

İNCELE

MAKE UP FOR EVER ULTRA HD CONCEALER KAPATICI

ULTRA HD CONCEALER KAPATICI

132.30 TL 'den başlayan fiyatlarla

R30 Beige (7 ml)

İNCELE

BECCA AQUA LUMINOUS PORCELAIN KAPATICI

AQUA LUMINOUS PORCELAIN KAPATICI

150.50 TL 'den başlayan fiyatlarla

Dark Golden (5,1 g)

İNCELE

MAKE UP FOR EVER

ULTRA HD CONCEALER 5ml #30

199 TL

30 (5 ml)

İNCELE

MAKE UP FOR EVER

FULL COVER 04 FLESH KAPATICI

229 TL

N°06 Ivoire (15 ml)

İNCELE

ARMANI

POWER FABRIC

240 TL

N°2 (7 ml)

İNCELE

LANCOME

Effacernes Longue Tenue 02 Beige Sable

250 TL

02 - Beige Sable (15 ml)

İNCELE

URBAN DECAY

NAKED SKIN CONCEALER-MED LT NEUTRA

200 TL

Light Neutral (5 ml)

İNCELE

ARMANI

HIGH PRECISION RETOUCH N°2

290 TL

3 Pêche pâle (4,4 ml)

İNCELE

MAKE UP FOR EVER

ULTRA HD CONCEALER 5ml #33

199 TL

33 (5 ml)

İNCELE

MAKE UP FOR EVER

ULTRA HD CONCEALER 5ml #22

199 TL

22 (5 ml)

İNCELE

NARS

Mini Concealer Vanilla

95 TL

Mini Concealer Custard (1,4 ml)

İNCELE

SHISEIDO

Sheer Eye Zone Corrector 104

280 TL

102 Clair (3,8 ml)

İNCELE

DIOR

Flash Luminizer

310 TL

002 Ivoire (2,5 ml)

İNCELE

DIOR

Diorskin Forever Undercover

215 TL

030 Beige Moyen

İNCELE

SHISEIDO

Perfect Stick Concealer 3

200 TL

44 - Medium (5 g)

İNCELE

GIVENCHY

MISTER LIGHT

258 TL

N°3 Mister Toast (1,6 ml)

İNCELE

DIOR

Fix It Colour

250 TL

400 Vert (3,5 g)

İNCELE

CLINIQUE

AIRBRUSH KAPATICI - FAIR CREAM

159 TL

01 Fair (1,5 ml)

İNCELE

CREME DE LA MER

The Concealer-Light

420 TL

12 - Light (5 g)

İNCELE

MAKE UP FOR EVER

ULTRA HD CONCEALER 5ml #41

199 TL

41 (5 ml)

İNCELE

GIVENCHY

TEINT COUTURE CONCEALER

258 TL

N°2 Dentelle Beige (1,2 g)

İNCELE

DIOR

Fix It

250 TL

002 Medium (3,5 g)

İNCELE

Kapatıcı Ürünleri ve Fiyatları


En seçkin makyaj ve cilt bakım ürünleri Sephora'da! Dünyaca ünlü markalara ait en gözde koleksiyon ürünleri ile sağlıkla ışıldayan ve göz kamaştıran bir makyaja sahip olabi"lirsiniz. Kusursuz görünen bir makyaj uygulaması elde etmek için birinci sınıf kapatıcı ürünler kullanmak önemli. Sephora'nın seçkin markalarının koleksiyonunda yer alan en iyi kapatıcılar doğru kapatıcı fırçası ile kullanıldığı zaman cildinizdeki renk bozukluklarını gideriyor, koyu halkaları hafifletiyor, lekeleri gizliyor ve eşit bir cilt tonunun ortaya çıkması için fondöten ile birlikte kusursuz bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Hemen her cilt tonuna ve tipine uygun kapatıcı türleri için Sephora'nın geniş koleksiyonuna göz atmalısınız!


Kapatıcı, satın alınırken en çok dikkat edilmesi gereken makyaj ürünlerinden biri olarak biliniyor. Cilt tonunuza ve tipinize uygun olmayan bir kapatıcı seçmek doğal olmayan ve işlevini tam olarak gerçekleştiremeyen bir performansla sonuçlanabiliyor. Kapatıcı ürünler, stick, likit ve krem yapıda olabiliyor. Kapatıcı seçerken öncelikle cilt tipinizi ve kullanım amacınızı çok iyi şekilde tespit etmeniz gerekiyor. Bu yüzden, kapatıcı satın almaya başlamadan önce, tam olarak neyi aradığınızı bildiğinizden ve kapatıcıların farklı formüllerinin oluşturduğu sonuçlardan emin olmalısınız.


Likit Kapatıcı Ürünlerle Doğal Bitişler


Sıvı kapatıcılar, çok yönlü kullanım sağlaması bakımından en çok tercih edilen formüllerden biri olarak biliniyor. Likit ürünler; normal, yağlı veya karma olarak her türlü cilt tipinde ideal sonuçlar sunuyor. Likit kapatıcıları uygulamak genellikle daha kolay oluyor. Ayrıca sıvı (likit) kapatıcılar mat, nemli ve saten gibi çeşitli bitişlerde sunuluyor. Likit kapatıcılar, daha hafif yapıda oldukları için gözenekleri tıkama olasılığı en az formüllerden biri olarak biliniyor. Bu nedenle hassas ve akne eğilimli bir cilde sahip olanların likit kapatıcıları tercih etmeleri öneriliyor. Sıvı formüldeki kapatıcılar arasında en çok tercih edilen YSL All Hours; koyu halkalar, torbalar, kızarıklık, hiper pigmentasyon, kılcal damarlar, yaş lekeleri ve renk değişikliği gibi kusurları anında bulanıklaştırıyor ve yok ediyor. Öte yandan gelişmiş 16 saatlik formülü ile kırılmalara, ince çizgilere ve kırışıklıklara dolma sorununa da neden olmuyor.


Karma veya Kuru Ciltler için Krem Kapatıcılar


Kuru veya karma cilt tiplerinde ise krem kapatıcı ürünler en iyi sonuçları sunuyor. Bu tarz ürünlerin kapatıcılık seviyesi, orta ila tam arasında değişebiliyor.  Krem ürünlerin formülü ve tutarlılığı renk bozukluklarını gizlemek için harika performans sağlıyor. Ancak bazen uzun saatler boyunca kullanılan krem kapatıcılar, kırışmaya eğilim gösterebiliyor. Bu sorunu engellemek için kapatıcınızı biraz sıkılmış toz ile sabitlemeniz gerekiyor. NARS Radiant krem kapatıcı, ikonikleşen formülü ile cildinizin kusurlarını gizlerken doğal görünümünüzü korumaya yardım ediyor. Siz de en iyi krem kapatıcı ürününü arıyorsanız Sephora'nın diğer harika seçeneklerine göz atmayı unutmayın.


Pürüzsüz Ciltler için Stick Kapatıcılar


Stick kapatıcılar, özellikle kuru ve hassas ciltlerde çok iyi sonuç veriyor. Bu ürünler, seçtiğiniz formüle bağlı olarak saten veya pudra mat bir bitişe sahip olabiliyor. Ayrıca bu ürünler, genellikle orta ila tam arasında değişen bir kapatıcılık seviyesi sunuyor. Sephora'nın geniş makyaj koleksiyonunda dünyaca ünlü pek çok markanın stick formundaki kapatıcıları yer alıyor. Sephora'nın en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Benefit boi-ing kapatıcı, güçlü formülü ile tüm kusurlarınızı gizliyor. Tam kapatıcılık seviyesi sunan ürün, çok koyu göz halkalarından lekelere ve renk solmasına kadar tüm kusurları anında örtüyor.


Cildinizden Bir veya İki Ton Açık Kapatıcılar Seçin

Makyaj uzmanları, kapatıcınızın cildinizden sadece bir veya iki ton açık olmasını öneriyor. Ancak bu durumun istisnası olarak, sivilce veya lekelerinizi örtmek için cildinize tam olarak uyan bir kapatıcı kullanmak gerekiyor. Sivilce örtmek amacıyla kullanılan kapatıcılar, fondötenden sonra uygulandığı için bu noktaların göze çarpmasına engel oluyor. Tüm bunlara ek olarak, koyu halka sorunu olanların turuncu veya somon renkli alt tabanlı kapatıcıları tercih etmesi gerekiyor. Bu tarz kapatıcılar, corrector işlevi görerek koyu bölgelerin nötrlenmesini sağlıyor.


Kapatıcı Nasıl Uygulanır?


  • Kullandığınız kapatıcı türünden bağımsız olarak, hemen her ürün için uygulama teknikleri genellikle aynı şekilde gerçekleşiyor. Her cilt tipinin kapatıcı veya diğer makyaj ürünleri kullanmadan önce yüz ve göz alanlarının hafif bir nemlendirici ile hazırlanması gerekiyor. 

  • Kapatıcı, koyu halkaları veya cilt kusurlarını örtmek için temiz parmaklar, fırça veya sünger ile uygulanabiliyor.

  • Sıvı, krem ​​veya stick kapatıcıların toz ürünlerden sonra uygulanmaması gerekiyor. Aksi takdirde kapatıcılar, cildinizde topaklanma yapabiliyor veya parçalanmış görünebiliyor. Bu anlamda pudra temeli ürünler kullanıyorsanız cilde önce kapatıcıyı uygulamak gerekiyor.

  • Kapatıcıyı gevşek veya sıkıştırılmış tozdan oluşan hafif bir pudra ile sabitlemek gerekiyor. Böylece kapatıcının çizgilere dolmasına ve daha çabuk uçmasına engel olunuyor.  

  • Son olarak, gözlerinizin altına kapatıcı uygularken daha parlak bitişli ürünler kullanmak gölgeli alanları daha fazla gizleyerek ışıltılı görünümler elde etmenize yardımcı oluyor. 

Dünyaca ünlü markaların seçkin makyaj koleksiyonundaki en iyi kapatıcı ürünleri satın almak için hemen Sephora'ya göz atın!


