{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol

ÖZENLE SEÇİLMİŞ BİLEŞENLER, DAHA DOĞAL VE VEGAN FORMÜLLER, GÜÇLÜ BİR ÜRÜN GELİŞTİRME SÜRECİ.


Formüllerimizin oluşturulma ve geliştirilme sürecinde, yenilikçi ve alanında yüksek uzmanlık standartlarına sahip araştırma ve geliştirme laboratuvarlarını titizlikle seçiyoruz.


ÖZENLE SEÇİLMİŞ BİLEŞENLER

12 yıldan fazla bir süre önce, uluslararası standartların bir adım ötesine geçmeye karar verdik ve kendi kara listemizi yaratarak yasaklı ve kural dışı içeriklerimizi belirledik. Bugüne geldiğimizde ise, bu listede 1.400’den fazla bileşenin olduğunu ve pazardaki en katı kurallara sahip liste olduğunu söyleyebiliriz. Bahsi geçen bu kara liste, uzman yorumlarına ve son bilimsel araştırmalara göre sürekli güncellenmeye devam etmektedir.

DAHA DOĞAL FORMÜLLER

Bu liste sayesinde, 2019 yılında sunduğumuz yeni Good for skin.you.all. bakım ürünü yelpazemizi parabenler, sülfatlar, mineral yağlar ve silikonlar olmadan formüle ettik. Bu ürün yelpazesi, %90’dan* fazlası doğal kaynaklı bileşenlerle ve hayvansal kaynaklı bileşenler olmadan geliştirilmiştir. 2020 yılı sonuna kadar tüm cilt bakım ürünü yelpazemiz ve birkaç makyaj ürünü daha bu kriterlere göre geliştirilecektir. Tüm ürünlerimizin 2025 yılına kadar Vegan** olmasını istiyoruz. * Siyah nokta için soyulabilen maske hariç %89,7 ** Hayvansal kaynaklı bileşenler olmadan

TİTİZ HAMMADE TAKİBİ

Hammaddelerimizi ve özellikle de palmiye yağından elde edilen içerikleri seçerken ekstra özen gösteriyoruz; ürünlerin tamamını sadece sürdürülebilir kalite standart sertifikası olan tedarikçilerden temin ediyoruz. Good for skin.you.all ailesindeki karton kutular sürdürülebilir ormanlardan elde edilen ham maddelerden üretilir. Hedefimiz 2022 yılına kadar karton, kağıt ve ahşap içeren tüm ürünlerimizde sürdürülebilir orman tedariğini zorunlu hale getirmeyi istiyoruz. Disk pamuklarımız %100 organiktir ve bunu kanıtlayan tüm sertifikaları mevcuttur. Ayrıca Sephora Collection, Hindistan’da daha sorumlu ve sürdürülebilir bir sektör geliştirmek için yerel olarak hareket eden "Responsible Mica Initiative" üyesidir.

GÜÇLÜ BİR ÜRÜN GELİŞTİRME SÜRECİ

3 yıla kadar sürebilen bir kozmetik ürün geliştirme sürecinde, ürünlerin çoğu dermatolojik ve klinik testler, yüzlerce tüketici tarafından ürünün performansının değerlendirmesi, toksikoloji uzmanları tarafından onaylanması gibi en az yirmi teste tabi tutulur. Bu testler tedarikçilerimiz, dahili kalite laboratuvarımız ve bağımsız kuruluşlar olmak üzere üç seviyede gerçekleştirilir. Süreç boyunca gerektiğinde formüller üzerinde yeniden çalışılır ve ardından kesin olarak doğrulanır.