{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol

SOSYAL VE TOPLUMSAL PROGRAMLARIMIZ

Sephora’nın, dünyanın en büyük güzellik topluluklarından biri haline geldiği süreçte, bu güzellik topluluğunun önemli bir parçası olduğunuz için sizlere sonsuz teşekkür ediyoruz. Başta sizlerden gelen bu değerli motivasyon; Sephora olarak, hayatlarında cesur adımlar atmak isteyenleri, her noktada destekleyebilmemiz için teşvik eden bir güç oldu.
 
Bu düşünceden ilham alarak "Sephora Stands" akımını başlattık. Hayata geçirdiğimiz program kapsamında, sosyal ve çevresel sorumluluklarımızı üstlenmekle kalmayıp onları geliştirecek ve güçlendirecek girişimlerde de bulunduk.
 
Güzellik kavramını, çevre ve insanlar için daha anlamlı ve daha “temiz” bir hale getirmek, birlik ve kapsayıcılık ilkelerimizle beraber toplulukları desteklemek istiyoruz.
 
Bugün, Sephora bu program sayesinde, çalışanları ve iş ortakları ile beraber dünya üzerindeki pozitif etkiyi artırmaya yönelik ortak bir hedefi paylaşıyor.
Siz de bu yolculukta bizimle misiniz?

Sephora

ÇEVRE ODAĞIMIZ

Gezegenimizin, sağlığını ve güzelliğini hep birlikte koruyabiliriz. Bu inançla, sürdürülebilir bir dünya ve yaşam için hedeflerimizi şekillendiriyoruz. Genel merkez ofisimizden tedarik zincirimize ve mağazalarımıza kadar her bölümde sürdürülebilir uygulamalar geliştirmeye çabalıyoruz. Ambalajlarımız gün geçtikçe daha çevre dostu olurken, ürünlerimizin bileşenlerine dair şeffaflığımız artıyor ve enerji tüketimimizde hiç olmadığı kadar bilinçli davranıyoruz. Bu alanı, yenilikçi çözümler getirebileceğimiz DNA’mızla bütünleştirerek müşterilerimize deneyimletmeyi hedefliyoruz.

SOSYAL VE TOPLUMSAL PROGRAMLARIMIZ

.

.

.

.

.

.

KADIN GİRİŞİMCİLERİN GÜCÜ


Tüm dünyada kadınlar, güzellik endüstrisinde yeni iş alanları oluşturuyor. Kadınları bu girişimlerinde desteklemeyi önemsiyoruz. Bu amaçla, 2020 yılının başında Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) iş birliği ile başlattığımız Kadın Girişimcileri Geliştirme ve Hızlandırma programı ile kadınlara ilham ve cesaret vererek girişim yolculuklarına eşlik ediyoruz. Kadın girişimcilere, böyle bir destek vermekten dolayı duyduğumuz mutluluk paha biçilmez.