{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
X
Eye Mask -Bio-Cellulose Patch
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "P3294034", "name": "Eye Mask \u002DBio\u002DCellulose Patch", "price": "20", "sku": "392420", "brand": "SEPHORA", "variant": "Masques yeux grenade - défatigant anti-cernes", "category": "SKINCARE/FACE/MASK TISSU", "dimension10": "392420", "dimension17": "indirimli", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension78": "SEPHORA", "dimension94": "34.90", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension112": "628", "dimension113": "628", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2018/11/26/63173/d878fbc8-88a1-463b-869b-e7c80101b8dc.jpg"] } } }
SEPHORA COLLECTION

Eye Mask -Bio-Cellulose Patch

Nar Özlü Göz Çevresi Bakım Maskesi

Detaylar
P3294034 - 392420
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Ürün Özellikleri

Daha da eğlenceli ve etkili bir cilt bakımı deneyimi için yeni nesil Sephora Collection göz maskelerini keşfedin!

15 dakika içinde görünür sonuçlar için aktif bileşenlerin ve bitki kaynaklı konsantre serum formüllerinin mükemmel yapışması ve daha iyi dağılımı için biyo-selüloz maskeler.
Bu göz maskesi yelpazesi, göz bölgesinin temel ihtiyaçlarını hedefler.

Nar Göz Maskeleri: Dinlenmiş ve enerjik bir görünüm için yorgunluk önleyici koyu halkalar.
- Yorgunluk belirtilerine karşı savaşın
- Koyu halkaları gözle görülür şekilde azaltın

Salatalık Göz Maskeleri: Rahatlamış, taze ve uyanmış bir görünüm için yatıştırıcı şişkinlik önleyici.
- Göz çevresindeki hassas cildi hemen yatıştırır
- Altındaki torbaların hacmini azaltın

 Üzüm Göz Maskeleri: Daha sıkı görünen bir cilt ve gözle görülür şekilde daha pürüzsüz gözler için pürüzsüzleştirici tonlama.
- Göz çevresindeki ince cildi tonlandırır
- Kırışıklıkları, ince çizgileri ve kaz ayaklarını azaltır

Lychee Göz Maskeleri: Susuzluğu gideren cilt ve gözle görülür şekilde daha parlak gözler için nemlendirici.
- Cildi anında suyla doldurun
- Göz çevresinin parlaklığını artırın 

Kullanımı: Her iki lifli göz patch inden koruyucu filmi çıkarın. Maskeleri göz altına, ambalajın üzerinde gösterildiği gibi yerleştirin. 15 dakika bekletin ve daha sonra çıkan. Cilt üzerinde kalan ürün fazlasını masaj yaparak cilde yedirin. Durulamaya gerek yoktur.

KULLANMA REHBERİ

​​​​​​​Her iki lifli göz patch inden koruyucu filmi çıkarın. Maskeleri göz altına, ambalajın üzerinde gösterildiği gibi yerleştirin. 15 dakika bekletin ve daha sonra çıkan. Cilt üzerinde kalan ürün fazlasını masaj yaparak cilde yedirin. Durulamaya gerek yoktur.

İÇERİK

AQUA (WATER), BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, 1,2-HEXANEDIOL, HYDROXYACETOPHENONE, SACCHARIDE ISOMERATE, XANTHAN GUM, 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, MONDROASTIUMEDIOL, HYDROXYACETOPHENONE, SACCHARIDE ISOMERATE, XANTHAN GUM, 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, MONDROASTIUMZRUMEZI, SCLEROASTIZEZI, GLYCYRUMEDSIZE, GLYCYRUMEDSIZI, GLYCYRUMEDSIZY ), PHOSPHATIDYLCHOLINE, LITCHI CHINENSIS FRUIT EXTRACT, PHENOXYETHANOL, CITRIC ACID, POLYSORBATE 80, SODIUM CITRATE, ASCORBYL PALMITATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, TOCOPHERYL ACETATE.